м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

24.09.2020

Традиційний Фестиваль патріотичної пісні “Повстань, Україно!” запрошує українські колективи до участі

ЛМГО «Золота молодь Винник», Винниківська міська рада, Управління молоді та спорту Львівської міської ради запрошують до участі у он-лайн фестивалі «Повстань, Україно!».

«Цього року традиційний Фестиваль патріотичної пісні “Повстань, Україно!” відбуватиметься по новому: у форматі конкурсу та ще й онлайн.

Запрошуємо до участі творчі колективи, ансамблі, хори – присилайте до 30 вересня 2020 року 1 відео патріотичної пісні у вашому конанні на нашу електронну пошту: zolotamolodvynnyk@gmail.com.

З 1 по 10 жовтня відбуватиметься онлайн-голосування за найкраще та найоригінальніше виконання української патріотичної пісні», – йдеться на сторінці громадської організації.

Онлайн-голосування триватиме з 1 по 10 жовтня 2020 року. Учасники, які подали заявки та відеозаписи номерів, запрошуються до участі в Конкурсному онлайн-турі на ФБ сторінці ЛММГО «Золота молодь Винник».

Оголошення результатів та нагородження учасників відбудеться – 14 жовтня 2020 року.

До нагородження запрошуються керівники колективів та 1-2 представники з колективу Конкурсного туру.

Фінальний захід присвячений до Дня захисника України відбудеться 14 жовтня 2020 року. Захід складається із Церемонії нагородження учасників, переможця Фестивалю-конкурсу (відповідно до

вподобань глядачів) та показу змонтованого фільму про українську патріотичну пісню на основі 10 найкращих номерів фестивалю-конкурсу (за рішенням комісії та вподобанням глядачів).

Учасники фільму – кращі 10 колективів VІІ онлайн Фестивалю-конкурсу патріотичної пісні «Повстань, Україно!».

Місце проведення нагородження та відеотрансляція фільму: м. Львів-Винники, вул. Івасюка, 5, площа на території Історико-краєзнавчого музею (на великому екрані).

22.2020