м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

30.07.2018

Територію будівництва центру Святої Софії Премудрості Божої у місті Винники прибирають

Винниківська міськрада продовжує наводити благоустрій на територіях храмів міста.

 

«Територію навколо святині прибирають та викошують травостій. Кожен з нас є відповідальним за те, щоб наше місто було чистим. Подібні роботи у місті здійснюють систематично», – розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

 

 

Нагадаємо, 2013 року у Винниках з благословення Владики Венедикта відновилося будівництво греко-католицького храму Святої Софії після 20-річної перерви. Новий час поставив перед будівничими нові виклики, і за рекомендацією високого духовенства було прийнято рішення розширити призначення цієї споруди.

Ініціатором нового греко-католицького храму стало Церковне братство храму Воскресіння на чолі з отцем Петром Паньківим. У той час найактивнішими та найініціативнішими братчиками, які стали біля витоків цієї будови, були Роман Партика, Петро Кондришин, Левко Яремко, Володимир Борух, Ярослав Хомич, Богдан Гарапа, Михайло Стефанишин, Іван Лешневський, Богдан Луців, Богдан Дзьордзь, Мирон Банадига та Орест Кравчик. Активний учасник громадського і церковного життя міста, депутат ВМР першого демократичного скликання Петро Кондришин й сьогодні опікується будівництвом храму, як і 25 років тому.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

18.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору