м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

09.01.2017

Тепле Різдво по-винниківськи: день другий і підсумки святкувань (ФОТО)

Винники зустріли Різдво Христове теплими урочистостями впродовж 8-9 січня.

 

Сценки, тематичні різдвяні оповіді і вірші, пісні, вертепи вітали винниківчан на території Історико-краєзнавчого музею у Винниках.

 

У другий день заходу «Тепле Різдво по-винниківськи» містян вітали творчі колективи Винник, Сокільників, Чишок, Львова, Чижикова і Підберізців.

 

Гостей частували козацьким кулішем, звареним керівником товариства “Прикарпатська Січ” козаком Богданом Пужаком, варениками від просвітян, глінтвейном, ковбасками та солодощами.

 

 

В рамках урочистостей продано картини вихованців БДЮТу Винник. Виручені кошти за ікони буть передані на допомогу воїнам АТО.

 

Також атовцям передадуть ще 20% коштів від продажу картин винниківської художниці Уляни Калагурської. Виставку живопису якої урочисто відкрили у музеї сьогодні.

 

 

Нагадаємо, вчора, 8 січня, містян та гостей вітала малеча театральної студії ЗМВ, вихованці Народного дому Винник, Просвіти, СЗШ №47, Винниківської санаторної школи-інтернат, гурти «Марвінок» та «Земляки».

 

Свято організоване Винниківською міськрадою, Історико-Краєзнавчим музеєм, молодіжними організаціями міста за підтримки депутата ЛМР Григорія Козловського та місцевих меценатів.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

15.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору