м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

13.12.2016

«Святославчики» – лауреати I Премії на IV Всеукраїнському фестивалі “Зимові візерунки 2016”

 Зразковий ансамбль народно-сценічного танцю «Святославчики» здобув премії у двох категоріях на ІV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі народної та сучасної хореографії “Зимові візерунки 2016”.

 

Запальні виступи вихованців художнього керівника та головного балетмейстера, заслуженого працівника культури України Тетяни Патер відзначено високими оцінками та нагородами за народно-сценічний хлопчачий танець «Як козаки до млина ходили» і сучасний танець «Веселі поні».

 

«Незважаючи на буденні труднощі, дітки таки потішили своїми виступами і шановне журі, і нас. Танець «Як козаки до млина ходили», в якому виступили 16 наших хлопців створили фурор в залі. А «Веселі поні» – танець, в основу якого був взятий всіма улюблений мультик, показав їх веселі пригоди і задав ритм заходу», – поділилась Тетяна Патер.

 

 

Міський голова Винник Володимир Квурт, виконавчий комітет, депутатський корпус щиро вітають активного, наполегливого і завзятого керівника Тетяну Патер і всіх учасників колективу з заслуженою премією. Бажаємо вам нових творчих злетів, наснаги та завзятості, неповторних колоритних виступів, а керівнику колективу задоволення від праці та ще гучніших перемог своїх вихованців.

 

Організатори фестивалю: Львівське обласне відділення національної хореографічної спілки України, МДО “Майбутнє дітям”, ГО “Разом”.

 

Зазначимо, 18 грудня о 16.00 год. у КЦ “Дозвілля” у Винниках відбудеться концер-зустріч із святим Миколаєм, в якому візьмуть участь всі вихованці культурного центру і танцювальні ансамблі “Святослав” та “Святославчики”.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

12.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору