м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

10.02.2017

Святковий концерт колядок об’єднав винниківчан у Народному домі Винник

Народний дім Винник та ЛМГО «Золота молодь Винник» показали концертну програму для винниківчан та гостей міста.

 

Зачаровували та дарували радість слухачам солісти, вокальні ансамблі та танцювальні колективи Народного дому Винник, ансамбль «Винниківчани» та гурт «Фест».

 

Ведучий заходу Ігор Дзядига талановито підтримував та представляв учасників свята перед публікою усіх вікових категорій: від грудничків до старшого покоління.

 

«Сьогодні дуже приємно, що тут зібрались усі, від маленьких дівчаток і хлопчиків, які зі своїх уст промовляють ці колядки-молитви і до сивочолих «Винниківчан», яким завжди кланяються і дякують за працю та навчання своїм прикладом молоді, – каже заступник міського голови Богдан Шустер. – Ще кілька днів ми проводимо Різдвяні свята і уже думаємо про свято Стрітення Господнього».

 

 

Приємними слова поділилась директор Народного дому Винник Наталія Вінярська, яка відзначила, що цього року свято коляди зібрало багато поціновувачів народної творчості:

 

«Моє серце дуже радіє тому, що вся українська родина сьогодні тут. Я бажаю вашим родинам здоров’я, щастя, добробуту, любові, процвітання, живіть в злагоді і мирі на многії і благії літа», – побажала Наталія Вінярська.

 

 

Післяконцертна програма продовжилась різноманітними конкурсами і частуваннями.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

18.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору