м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

02.04.2017

Святкове «Караоке на футболі» відбулось у Винниках

Винниківчани мали свято живої музики і співу «Караоке на футболі» в рамках запису програми «Караоке на селі» від телеканалу “Перший Західний”.

 

Спробувати свої сили і показати співочий талант на стадіон імені Богдана Маркевича сьогодні, 2 квітня, прийшли кілька сотень винниківчан.

 

Харизматичний дует “Ріка життя” – Іванна Савченко та Ярослав Антонійчук дотепно, щиро і відкрито розважали, співали та спілкувались з винниківчанами.

 

Переможницею сьогоднішнього проекту стала Юліана Опалевич, яка отримала головний приз шоу «Караоке на футболі» – електричну піч та безліч приємних продуктових та сувенірних пакетів.

 

Хлопці з гурту “Рококо” м.Львів створили ажіотаж серед молодої публіки, а спеціальний гість – Народний артист України Іван Попович «запилив» весь майданчик.

 

 

Слова вдячності висловили міський голова Винник Володимир Квурт та депутат ЛМР Грирогій Козловський, який в свою чергу презентував співаку іменний шарф ФК «РУХ».

 

 

«Автори і ведучі цієї програми насправді бережуть українську пісню, приїжджають і дають можливість радіти разом з ними, співаючи чудових українських пісень. Винники – найкращі!», – наголосив Володимир Квурт.

 

 

Христина Мамчур

 

Більше фото тут

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

8.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору