м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

01.02.2016

Старшокласники опановували науку вибору професій

Протягом 25-31 січня в санаторній школі-інтернаті відбувся Тиждень профорієнтації.

 

Організували його тренери – практичний психолог Ольга Дмитришин і соціальний педагог Інна Антонова, використовуючи інноваційні методи роботи з дітьми – бесіди, тестування, опитування, тренінги, обговорення тощо.

 

Старшокласники школи-інтернату дізналися, до якого типу професій мають схильність: «людина – художній образ», «людина – природа», «людина – людина», «людина – техніка», «людина – знакова система». Виконуючи різні вправи, школярі впевнилися в тому, що дуже важливо враховувати при виборі фаху індивідуальні особливості особистості. Вправа «Гра в лотерею» дала можливість обіграти та обговорити ситуації, до яких може призвести неправильний вибір професії.

 

Школярі одинадцятого класу взяли участь у діловій грі «Успішний старт», що спрямована на професійне становлення та формування позитивної мотивації для досягнення успіху в житті.

 

Учні 10-го та 11-го класів дізналися про важливість процесу вибору професії, адже він не може бути стихійним, залежним від випадкових факторів. Фах у житті потрібно вибирати усвідомлено з урахуванням своїх можливостей та індивідуальних особливостей і кон’юнктури ринку праці.

 

Лариса КУБСЬКА

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

6.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору