м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

23.02.2017

Спортивного бального танцю навчали у Спільноті взаємодопомоги «Емаус-Оселя»

Спільнота взаємодопомоги «Емаус-Оселя» в рамках програми «Клуб літніх людей» провела майстер клас спортивного бального танцю для усіх бажаючих.

 

Діючі чемпіони України зі спортивного бального танцю у європейській програмі – Ольга Балтрунас та Василь Пороховський навчали оселян, учасників програми «Клуб літніх людей» та гостей, які завітали на навчання впродовж кількох годин.

 

«Сьогодні у нас приголомшливий результат – наші учні відтворюють рухи, які танцівники вчать по кілька занять, практично миттєво, – каже Ольга Балтрунас. – Атмосфера та настрій винниківчан неабияк на це впливають».

 

Як розповіла соціальний працівник Ольга Біянська, це хороший досвід, який матиме продовження. “Майстер клас з танців ми дуже хотіли провести у нас в Клубі літніх людей, оскільки це щось нове для наших учасників. Звичайно, що навчитися за такий коротний термін важко, але всі отримали багато позитивних емоцій”, – розповіла п.Оля.

 

 

Нагадаємо, Оселя реалізовує свою діяльність допомоги літнім людям в рамках проекту «Соціальні послуги-спільними зусиллями» за підтримки European Union in Ukraine в партнерстві із Ukrainian Center for Independent Political Research та ASB Georgia.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

13.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору