м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

21.08.2016

Спортивні розваги для будь-якого віку відбулись на майданчику вул.Стрілецької у Винниках

До Дня міста Винники відбулись спортивні показові виступи та розваги на спортмайданчику по вул.Стрілецькій у Винниках.

Футбол, гімнастика, вільна боротьба, дитячі ігри, конкурси, забави, батути, солодощі та багато іншого, впродовж дня, відбувалось на вул.Стрілецькій.

«Винники – спортивне місто, і це ми показуємо та доказуємо не лише сьогодні, а увесь рік, – каже голова Молодіжної ради при ВМР Назар Грицків, – тому, власне, спортивні урочистості до Дня Винник розпочали саме святкування».

Нагадаємо, що сьогодні зранку на Винниківському озері відбулись товариські турніри з пляжного регбі та корфболу, а передував змаганням велопробіг «Винники рулять 2».

18.2020