м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

10.05.2016

Спеціалісти Винниківської міськради відповіли на 38 електронних звернень з початку створення рубрики

Винниківська міськрада, з початку року, ввела рубрику он-лайн звернень на офіційному сайті ВМР. За цей час зареєстровано та опрацьовано 38 звернень.

 

До найпоширеніших тем звернень відносяться: житлово-комунальне господарство, земельні, соціальні питання та інформаційні запити.

 

“Відповіді на запити надаються відповідно до побажань мешканців, це може бути письмова електронна чи звичайна поштова відповідь, а також з використанням засобів телефонного зв’язку”, – розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

 

Слід мати на увазі, що у письмовому зверненні, у тому числі у електронному, має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові громадянина, адреса, на яку заявник бажає отримати відповідь, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

 

Надіслати електронне звернення

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Березень

7.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору