м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

29.11.2017

Сьогодні у Винниках перебував народний депутат Дмитро Добродомов

Народний депутат Дмитро Добродомов з міським головою Винник Володимиром Квуртом перевірили хід виконання робіт по каналізуванні вул.Шевченка.

 

«Винники – це містечко, яке входить в той виборчий округ, від якого я є депутат, тому спільно з міським головою Володимиром Квуртом, я є на зв’язку для вирішення проблем. Цього року вдалось в бюджетних субвенціях вибити, буквально вибити, гроші на вирішення дуже старої , дуже серйозної проблеми – це каналізування.

 

Уявіть собі, 21 століття, а містечко сучасне під Львовом живе без каналізації. Зараз дійшли до рішення, яке реалізовується після проведення тендеру. І я, власне, приїхав переконатись в тому, що дійсно роботи йдуть, поспілкуватись з ініціативними групами мешканців.

 

Я, як народний депутат, зі своїми повноваженнями, заклав уже на наступний рік субвенції, близько 6 млн грн, на важливе питання і серйозну проблему. Зараз місто розпочало будівництво ще одного садочка, і якраз я очікую, що на засіданні уряду позитивно вирішать питання про надання субвенцій від державного бюджету, які складуться разом з міським бюджетом, Львівським і добудується другий садочок, який дуже серйозно розвантажить проблему з влаштуванням дітей»,- розповів народний депутат Дмитро Добродомов.

 

 

Протяжність запланованих робіт на вул.Шевченка – 1 100 м, відрізок планується завершити ще до кінця цього року.

 

«Насправді на цей рік ми запланували подібних таких три «рукави» великих, які вже частково виконані в цьому році, це: вул.Сагайдачного, вул.Довганика, яка дозволила дати старт по вул.Шевченка, а також, відповідно по вул.Дмитерка, ми пройшли на вул.Берегову і зараз на вул.Джерельній, відповідно КНС вул.Дмитерка з’єднують напірним колектором з КНС на вул.Кільцевій.
Завдання стоїть зараз – зробити можливим збір 96% каналізаційних відходів і перекачати їх на очисні споруди м.Львова, – зазначив міський голова Винник Володимир Квурт.

 

Також, за цей проміжок, нам вдалось освітити 90% вулиць міста. Це теж крок, який був зроблений завдяки співпраці з м.Львовом, співпраці з обласною держадміністрацією і завдяки принциповій позиції депутатів, які представляють наш округ, в тому числі і п.Дмитра Добродомова. Але саме головне – це небайдужість і організованість мешканців».

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

12.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору