м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

19.03.2017

Сьогодні професійне свято – День працівника ЖКГ

Міський голова Винник Володимир Квурт, виконавчий комітет міськради, депутатський корпус та винниківчани вітають місцевих комунальників з їх професійним святом!

 

Щиро вітаємо керівників та працівників ВКП «Добробут», МКП «Винниківське» та КП «Ритуальна служба «Меморіал» з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

 

Ваша клопітка праця починається в той час, коли більшість мешканців нашого міста ще не прокинулась, а завершується коли більшість вже сплять.

 

Завдяки вам з року в рік змінюється загальний вигляд нашого рідного міста: він стає більш чистим, впорядкованим, освітленим, квітучим.

 

Поліпшується якість водопостачання і водовідведення, утримання будинків та прибудинкових територій.

 

Висловлюємо щиру вдячність усім, для кого створення щоденних зручностей людям, поліпшення умов їх побуту стало сенсом життя.

 

Бажаємо вам і вашим родинам доброго здоров’я, щастя, рясних матеріальних статків та гараздів, наснаги, душевного тепла та нових професійних здобутків.

 

Грамоти підприємствам вручив заступник міського голови Винник Богдан Шустер та начальник відділу гуманітарної політики Зоряна Корчовська.

 

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

17.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору