м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

19.02.2018

Сьогодні Ігор Тимець святкує ювілей! Вітаємо!

Міський голова Винник Володимир Квурт, виконавчий комітет ради, депутатський корпус та громада міста вітають директора КЗ ЛОР «Історико-краєзнавчий музей», голову Західно-Української спілки музеїв, Заслуженого працівника культури України – Ігоря Тимця з ювілеєм.

Шановний Ігоре Васильовичу!

Прийміть наші вітання та побажання успіхів і добра на Вашому професійному та життєвому шляху. Так багато корисних для культури справ зроблено Вашими руками і від щирої душі. Своїм оптимізмом невтомно надихаєте колег, близьких по духу людей на нові творчі задуми та звершення.

На щастя, на здоров’я, на благополуччя і сонячних променів ласку нехай буде багатою Ваша доля. Хай сторицею повниться Ваша чаша, нехай чистими помислами струменить джерело Вашої доброти. Нехай до ста літ буде Вам з роси і води!

13.2019