м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

23.03.2018

Софія Огоновська заручилась підтримкою ОДА для реалізації мистецького проекту «Пробудження»

Одним із переможців конкурсних пропозицій в межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018-2020 роки стала винниківчанка Софія Огоновська.

В рамках цього проекту навесні, 22 квітня, у приміщенні бібліотеки-філії для дорослих у м.Винники відбудеться мистецький проект «Пробудження».

«Це буде виставка сучасного мистецтва, збір книг у фонд бібліотеки та на Схід України. А вже у травні відбудеться читання поезії. Читців та поетів оголосимо ближче до заходу», – розповіла авторка проекту Софія Огоновська.

Зазначимо, розмір фінансової підтримки від Обласної державної адміністрації становить вісім тисяч гривень.

25.2020