м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

04.04.2017

Слухачі Школи успішних людей спілкувались з 17-річним майстром спорту Юрієм Ідзінським

Винниківчанин, майстер спорту Юрій Ідзінський розповів про свій досвід та успіх у спорті слухачам Школи успішних людей у дорослій бібліотеці Винник.

 

«Навіщо нам когось шукати, якщо ми маємо своїх молодих переможців із досягненнями на державному та європейському рівні», – зазначила педагог-організатор школи «Берегиня» Оксана Яцків-Мокрій.

 

Учні старшокласники, які прийшли на зустріч, із захопленням слухали розповідь Юрія, який ще донедавна сам був учнем місцевої школи «Берегиня». У спортивний навчальний заклад Юрій перейшов уже з 8 класу.

 

«Так, в певній мірі я відчуваю себе успішним і дякую батькам та викладачам, які дали стимул у спорті та професійному кар’єрному рості», – каже Ідзінський.

 

Заступник міського голови Винник Богдан Шустер наголосив, що місто пишається такими молодими людьми, які з раннього віку знають чого хочуть і як цього досягти.

 

 

Наступну зустріч із успішною людиною готують учні СЗШ №29 м.Винники.

 

Нагадаємо, програма «Школа успішних людей» для учнів 10 класів м.Винники створена ЛМГО «Золота молодь Винник», Молодіжна рада при ВМР за підтримки Винниківської та Львівської міських рад і спрямована на підвищення освітнього рівня та соціального статусу, покращення умов виховання та навчання учнів шляхом проведення майстер-класів, спортивних заходів, пізнавальних екскурсій, зустрічей з успішними людьми.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

18.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору