м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

17.11.2017

«Школа успішних людей»: про свій особистий розвиток розповіла Мар’яна Романяк

Співзасновниця Радіо Сковорода та проекту «Blog 360», теле і радіоведуча Мар’яна Романяк розповіла слухачам проекту «Школа успішних людей» про методи досягнення своїх планів і цілей.

 

Зустріч відбулась у бібліотеці для дорослих м.Винник, де учні активно цікавились життєвим досвідом популярної ведучої, її творчим та особистим життям.

 

«Чітко формулюйте зараз, що ви хочете. Не покладайтесь на те, що хтось за вас вирішить, що хтось вам допоможе, чи так – а буде, як буде! Я настільки намагаюсь прожити кожен момент життя по-максимуму, завжди боюсь чогось не встигнути і дуже би хотіла вас зарядити, у такому класному віці, починати робити щось своє, починати творити, бо можливостей зараз багато», – акцентувала Мар’яна.

 

 

Спікер зустрічі розповіла про реалізований уже на сьогодні проект для людей, які люблять подорожувати. Продемонструвала відео Україною, а саме Карпатами й привідкрила завісу, повідомивши учнів, що уже незабаром на них чекає зустріч із ще одним співзасновником Radio SKOVORODA Володимиром Бєгловим.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Березень

4.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору