м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

Ще один клас в СЗШ№29 у Винниках – з комфортними умовами для навчання

Винниківська міськрада у співпраці із Львівською міськрадою забезпечили учнів СЗШ№29 комфортним класом для навчання.

Про це розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

«Розвиток освіти – найкраще капіталовкладення, про яке можна тільки мріяти. Яскравий, теплий, світлий клас, зі зручними партами та кріслами забезпечить повноцінними умовами для навчання та розвитку учнів та педагогів школи №29, – ділиться Шустер. – Тут навчаються понад півтора тисячі дітей, майже усі – мешканці Винник. Стару сіру будівлю крок за кроком перетворюють на яскраву та сучасну. Всі роботи – у кілька етапів. Спочатку оновили покрівлю, влаштували мережу водопостачання та водовідведення, встановили енергозберігаючі вікна. Далі – реконструювали вхід до початкової школи, оновили сходи. Роботи зі створення якісних умов для навчання дітям та роботи педагогам школи продовжуватимуться і надалі», – зазначив очільник.

Клас до ремонту:

Після ремонтний робіт: