м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

16.07.2019

Ще на двох вулицях Винник збудували мережі підземних комунікацій

На замовлення Винниківської міської ради завершено будівництво водовідвідної мережі на вул.Котермака та каналізаційної на вул.Звенигородській.

«Продовжуємо створювати комфортні умови для мешканців приватного сектору. На вул.Звенигородській та на вул.Котермака влаштовано нові мережі. Роботи проводились на прохання та звернення активних мешканців. І ми надалі готові надавати підтримку з міського бюджету на реалізацію ініціатив мешканців», – розказав в.о.міського голови Винник Богдан Шустер.

Як доповнив заступник директора МКП «Винниківське» Михайло Стасів, загальна протяжність мережі 400м. На вул.Звенигородській покладено труби діаметром 200 мм, а на вул.Котермака – 500 мм.

Нагадаємо, у Винниках тривають роботи в межах програми каналізування неканалізованих районів.

11.2019