м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

25.09.2018

Шаховій школі «Black and White» – 2 роки!

Юні шахматисти, керівник школи Тарас Гись та батьки провели урочистості з нагоди річниці школи у бібліотеці для дорослих м.Винники.

 

«За час навчання виховали 5 перших, 9 других, 7 третіх та 6 четвертих розрядів! Нещодавно сформувалась група початківців, які скоро почнуть підкорювати нові вершини! За доволі короткий період, дітки неодноразово ставали переможцями місцевих шахових турнірів, організованих “Львівською обласною шаховою федерацією”, шкільних ліг Львова, призерами чемпіонатів області, переможцями та призерами міжнародних дитячих турнірів в Польщі та Іспанії! Дуже задоволені місцевою владою Винник, які підтримують нас, бібліотекою, в якій є всі умови для розвитку! Маємо чудову “Львівську шахову федерацію”, які надзвичайно багато робить для розвитку дитячих шахів, і батьків, які готові вкладати в своїх діток! Ми щасливі! Маємо багато планів та амбіцій! Вперед до підкорення нових вершин!», – зазначає керівник і засновник школи Тарас Гись.

 

Міський голова Винник Володимир Квурт і виконавчий комітет ради вітають шахістів, батьків і тренера із ювілеєм. Бажаємо шкільній шаховій родині міцного здоров’я, мирного неба, великого натхнення, успіхів й примноження слави нашому рідному місту.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

13.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору