м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

31.01.2017

Салезіяни м.Винники відзначили свято отця Івана Боско

31 січня всі Салезіяни світу вшановують отця Івана Боско, засновника Салезіянського Згромадження, покровителя дітей та молоді.

 

У Винниках святкування з дітьми відбулись у Винниківській ораторії св. Івана Боско 28-29 січня.

 

Настоятель селезіянської спільноти о.Володимир Кобілінець розповів, що цьогоріч свято отця Боско співало зі святкуванням 25-річчя школи-гімназії «Шептицьких», яка перебуває під опікою Згромадження отців Салезіян Української Греко-Католицької Церкви. Тому святкування частково об’єднали.

 

«В сьогоднішній день ми дякуємо Богові за Великий дар життя та приклад святого Івана Боско:) – складаємо подяку всім, хто спричинився до того, щоб у м. Винники народилася харизма цього святого: вл. Андрієві та о. Василю Сапелякам, отцям та братам салезіянам, п. Ярославу Хамуляку та теперешній Виниківській раді, аніматорам та молоді та всім, хто знає святого Івана Боско. Зі святом вас!», – йдеться на сторінці отця Григорія Шведа із згромадження отців-салезіян (УГКЦ).

 

 

Зазначимо, що для Салезіян отець Боско є справжнім ідеалом для наслідування, адже він є уособленням незламності, гнучкості волі, батьківської любові і, звичайно, помірної вимогливості. Зерно салезіянської харизми в Україні посіялось ще в 1930 році за ініціативи митрополита Андрея Шептицького та Папи Римського Пія ХІ, які бажали вплинути на українську молодь через катехизацію і виховання. В 1932 році за дорученням та з підтримкою митрополита Андрея Шептицького та блаженного владики Йосафата Коциловського, на салезіянську формацію до Італії відбула перша група українських юнаків, а згодом ще три інші.

 

Христина Мамчур

 

Фото: Григорій Швед

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

15.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору