м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

31.08.2016

Садовий відвідав Винники з робочим візитом (ФОТО)

Міський голова Львова Андрій Садовий відвідав м.Винники з робочим візитом.

 

Сьогодні, 31 серпня, у Винниках відбулась робоча зустріч міських голів Винник та Львова по господарських та освітніх питаннях.

 

Андрій Садовий з робочою групою у складі керівників ЛКП «Львівводоканал», ЛКП «Львівсвітло» та представників управління освіти разом з міським головою Винник Володимиром Квуртом, депутатом Львівської міськради Григорієм Козловським, заступником, радником та секретарем ради Винник оглянули школи та садки у місті, хід виконання ремонтних робіт та проаналізували витрати, за кошт яких буде вирішена проблема інфраструктури Винник.

 

«На даному етапі є рішення по 20 млн грн. Це кошти на освіту – школа №29 та школа №47, садочок; звичайно, по інфраструктурі це – каналізування, питання освітлення, водопостачання. Завданням, яке ми поставили спільно з міським головою Винник та з депутатами обох рад, є розроблення комплексної програми по Винниках до 2020 року. Де будуть розписані основні пріоритети, що необхідно зробити. Солідарно допомагати і підтримувати бюджетом м.Львова», – розповів Андрій Садовий.

 

 

 

В свою чергу Володимир Квурт зазначив, що основним надбанням за рік часу стало взаєморозуміння між містом Львовом та Винниками, – «Дякуючи цій співпраці у нас є шанси змінити якість життя у цьому маленькому історичному місті поблизу Львова».

 

 

Нагадаємо, в результаті співпраці двох мерій уже цього року відбувається заміна усіх вікон у школах міста Винники, що дозволить учням та педагогам якісно, а головне тепло пережити зиму.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Лютий

25.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору