м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

27.02.2017

Садовий перевірив роботу з прокладання каналізаційних колекторів у Винниках

Мер Львова Андрій Садовий і міський голова Винник Володимир Квурт, спільно з директором ЛМКП «Львівводоканал» Валентином Вольським, перевірили виконання робіт прокладання каналізаційних колекторів на вул.Сагайдачного та вул.Береговій.

 

«Питання номер один для Винник на сьогодні є ситуація, що половина мешканців міста не має централізованого каналізування, – каже Андрій Садовий, – наша задача побудувати 2,8 км колектора, запустити КНС і суттєво зменшити проблему, яка є».

 

Як відомо, у Винниках більше третини винниківчан не мають центрального каналізування своїх помешкань, тому тут ця тема одна з найактуальніших.

 

«Це не лише технічне питання, мова йде про модернізацію взагалі системи каналізування у місті Винники – це раз. Друге: це створення передумов каналізування міста в цілому. І фактично, якщо будуть виконані усі ці кроки, заплановані на цей рік, ми говоримо про те, що в найближчій перспективі ми можемо каналізувати 100% ціле місто. Починаючи від озера на вул.Б.Хмельницького і закінчуючи вул.Забавою, тобто тими територіями, які ніколи в житті не знали, що таке каналізація», – доповнив міський голова Винник Володимир Квурт.

 

 

Під час зустрічі Валентин Вольський попередньо анонсував керівникам міст завершення робіт на вул.Сагайдачного впродовж двох-трьох місяців, а далі паралельно розпочнеться будівництво КНС на вул.Дмитерка.

 

Нагадаємо, рішенням Винниківської міськради №5 від 21.01.2016р. прийнята Програма каналізування міста Винники на 2016-2018 рр.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

12.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору