м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

10.08.2017

Протягом літа активна молодь Винник провадить господарську діяльність у місті

Близько тридцяти молодих винниківчан взяли участь в Програмі проведення тимчасових робіт для учнівської та студентської молоді у вільний від занять час, затвердженої на сесії Винниківської міської ради.

 

Хлопці та дівчата наводили благоустрій на вулицях міста, здійснювали покоси трави, розносили кореспонденцію та квитанції містянам, чим допомагали працівникам винниківського поштового  відділення, проводили паспортизацію вулиць, допомагали працівникам бібліотек і працівникам місцевого самоврядування у впорядкуванні електронного документообігу та його архівації.

 

«Надіємось, що цей досвід, практика, перебування і спілкування з фахівцями дасть стимул для професійного зростання, досягнення високих результатів у вибраній професії та дбайливому ставленні до навколишнього середовища, у якому вони, практично щодня, наводили лад», – зазначив заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

 

Слід зазначити, що на пропозицію долучитись до Програми відгукнулись чимало молодих винниківчан, про що розповів голова Молодіжної ради при Винниківській міськраді Назар Грицків.

 

«Це є досить цікава і дієва форма роботи, оскільки ми працювали за вільним графіком, де оплата проводилась за відпрацьовані години. Ми краще ознайомились із запропонованою діяльністю, спробували себе у різних професійних напрямках, адже, як кажуть: «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути», – поділився Назар.

 

 

Нагадаємо, що така практика проводиться у Винниках уже другий рік поспіль. Минулоріч в результаті такої Програми, комунальні служби та виконавчий комітет Винниківської міської ради поповнився якісними молодими кадрами.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

17.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору