м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

10.10.2017

Програма “Оселі” Клуб літніх людей підвела підсумки діяльності

ЛММГО “Спільнота взаємодопомоги “Оселя” в рамках проекту «Соціальні послуги-спільними зусиллями» за підтримки European Union in Ukraine в партнерстві із Ukrainian Center for Independent Political Research та ASB Georgia звітувала перед винниківчани.

 

“Відкриваючи такий клуб літніх людей, ми навіть не уявляли, що у Винниках є так багато людей, що захочуть долучитися. Ми провели 19 заходів, з них: свято Матері, Миколай, Коляда, перегляди фільмів, майстер клас по бальних танцях, костюмотерапія, поїздка в театр та Унів, свято Щастя та інші, – розповідає соціальний працівник Оселі Ольга Біянська. – Ми раді, що маємо тепер багато нових друзів, які і просто так приходять до нас.

 

А також надіємося, що люди, які відчувалися самотніми, тепер мають коло спілкування.

 

Ми дякуємо усім, хто долучався до організації свят: ансамблю «Винниківчани», Народному дому м.Винники, учням та вчителям Винниківської Санаторної Школи-інтернат, парафії Успіння Пресвятої Богородиці с.Чишки та о.Роману, діючим чемпіонам України зі спортивного бального танцю у європейській програмі – Ользі Балтрунас та Василю Пороховському, Фольк-гурту«Марвінок», Львівському фотомайстеру, художнику міжнародної федерації фотомистецтва – Миколі Тинкалюку, Наталі Лаган, ЛММГО «Золота молодь Винник», Театральній студії ЗМВ та іншим нашим друзям”.

 

 

Участь і слово подяки взяв заступник міського голови Винник Богдан Шустер, наголосивши на першочерговій потребі такого проекту та дякуючи усім причетним до її реалізації.

 

Завершення спілкування відбулось у домашній атмосфері за горнятком кави з солодощами.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

13.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору