м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

28.10.2016

Проект «За чисте довкілля у м.Винники» стартував у місцевих школах

ЛМГО «Золота молодь Винник», Інститут Активної Громади спільно зі спеціалістами Винниківської міськради розпочала реалізацію інформаційно-просвітницького екологічного проекту «За чисте довкілля у м.Винники» з Винниківської санаторної школи-інтернат.

 

Про це повідомив начальник відділу міжнародного партнерства та інвестиційних програм Роман Хім’юк.

 

«Загалом проект охоплює учнів 6-11 класів усіх винниківських шкіл та передбачає обговорення з дітьми проблеми поводження зі сміттям, презентацію європейського досвіду утилізації побутових відходів, а також вивчення думки учнів щодо необхідності запровадження системи роздільного сортування сміття у нашому місті, ставлення до екологічного волонтерства та участі у екологічних акціях, – ділиться п.Роман. – В часі реалізації проекту у кожній зі шкіл заплановано розмістити коробки для збору відпрацьованих батарейок, а також контейнери для збору пластику і паперу».

 

Організатори розраховують, що учні шкіл також активно долучаться до роботи у хенд-мейд гуртку «Друге життя пластика», який планується організувати на базі Бібліотеки для дорослих, де діти зможуть спробувати свої сили у створенні цікавих і креативних речей з непотрібної пластикової тари.

 

 

Реалізація даного проекту стала можливою за підтримки Департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації та Винниківської міської ради. Партнерами проекту також виступають Громадська організація «Оселя-Емаус» та ТОВ «Спецавтотранс-Львів».

 

Додамо, що у вересні цього року Винниківська міська рада прийняла Програму охорони навколишнього середовища міста Винники на 2017-2019 роки, одним із завдань якої є екологічна освіта і виховання мешканців міста, інформування про стан навколишнього природного середовища.

 

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

17.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору