м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

24.08.2017

Продюсер фільму «Гіркі жнива» Ігор Ігнатович – Почесний громадянин Винник

Рішенням сесії Винниківської міськрада Ігор Ігнатович нагороджений званням «Почесний громадянин міста Винники» з нагоди 26 – ої річниці Дня Незалежності України.

Продюсер першої англомовної художньої стрічки «Гіркі жнива», в основу якої лягли трагічні події в Україні початку 20 століття – Голодомор 1932-33 років, – канадець українського походження Ян (Ігор) Ігнатович, відвідав родинний будинок, де мешкали його мама, бабця, дідусь у Винниках в лютому 2017 р.

Зважаючи, на популяризації історичної правди про Україну в стрічці, що має неоціненне значення для всього світу, і, зокрема, для рідного міста, за таке рішення депутати проголосували одноголосно 23 серпня на другому пленарному засіданні восьмої сесії Винниківської міськради сьомого скликання.

«Коли пан Ігор приїжджав у Винники, він відвідав стару батьківську хату, був розчулений містом, здивований нашим музеєм і, я думаю, що сьогоднішня відзнака – належний крок і дана шани великому українцю, який пам’ятає і робить все для того, щоб історію знав весь світ”, – наголосив міський голова Винник Володимир Квурт.

Нагадаємо, Ігор Ігнатович народився 1952 в Канаді, підприємець, меценат, громадський діяч.
Засновник і президент “Acuity Funds”, фірми, яка стала однією з провідних і тривалих фондів суспільно-відповідальних фірм Канади, і першою канадською фірмою, що була запрошена стати дорадником Об’єднаних Націй в справах інтеґрації суспільних, екологічних і фінансових факторів з менеджментом інвестицій.

Став продюсером і профінансував виробництво першого англомовного художнього фільму про Голодомор – «Гіркі жнива» у розмірі 20 мільйонів доларів.
Cклав поважну пожертву на відновлення історичного будинку Королівської Консерваторії Музики в Торонті, який переіменували на “Ihnatowycz Hall”, і встановив стипендії для заавансованих піяністів. Рівно ж склав пожертву на засновання “Ihnatowycz Institute for Leadership” при “Richard Ivey School of Business” i кафедру студій при цім інституті.

Спів-голова успішної кампанії зібрання $10 M на розбудову українського Дому Опіки в Торонто. Започаткував і частинно фінансував план перебудови пластового табору при станиці Торонто. Підтримує різні освітні, музичні і мистецькі установи.

Січень

26.2021