м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

23.02.2017

Про реформування освіти з душею говорили у перший день VІ міжнародної освітньої конференції у Винниках

ГО «Школа мрій» та Винниківська санаторна школа-інтернат розпочали VI міжнародну конференцію «Освітні паралельні світи».

 

Спікери конференції розповіли у цей день про позитиви системи освіти у Швеції, освоєні на власному досвіді; проблему опору системи освіти в Україні з прикладів вчителів, які намагаються певним чином поміняти на неї погляди; сприйняття і компетентність педагога серцем; увагу, самоосвіту, свободу педагогічної думки.

 

Відкрила захід директор Винниківської санаторної школи-інтернат та голова ГО «Школа мрій» Лілія Свистович:

 

«Ми намагаємось завжди вибрати таку тему, яка допомагає нам рухатися вперед. Ми всі дуже багато чуємо про реформу освіти. Сьогодні – це у всіх на слуху. Але дуже часто не розуміємо куди йти. І сьогодні, ті виступи, які ви почуєте, допоможуть вам знайти кожному те, що найближче до душі. Отже шукайте, насолоджуйтесь, вибирайте, спілкуйтесь, питайте, відпочивайте».

 

Окрім доповідей та обговорень актуальних освітніх питань, гості із Нідерландів, Польщі, Чехії, Австрії, Словаччини та різних регіонів України взяли участь у цікавих майстер-класах та переглянули святковий концерт.

 

 

Від влади міста учасників та організаторів заходу привітав заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

 

«Наше місто горде з того, що у нас є така школа мрій, яка сьогодні, в цих стінах, зібрала половину Європи і зшила всю Україну, – зазначив посадовець. – Знаємо, що увесь досвід від попередніх конференцій уже втілений в життя. Тому впевнений, що і сьогоднішній досвід, яким ви поділитеся стане здобутком для кожного з вас і ці паралельні напрями освіти успішно будуть реалізовуватись в усіх ваших школах».

 

Нагадаємо, VІ міжнародна конференція триватиме впродовж 23-24 лютого у Винниківській санаторній школі-інтернат.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

12.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору