м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

01.11.2019

Представники Винник взяли участь у мирній акції щодо розблокування субвенцій місцевим бюджетам

Делегація на чолі із заступником міського голови Винник Богданом Шустером взяла участь у акції з вимогами розблокувати кошти, які стосуються субвенції місцевим бюджетам щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

«В ході заходу, організованого Асоціацією міст України, винниківчани вийшли аби захистити інтереси громади та життєдіяльності міста, адже в іншому випадку місто матиме великі фінансові втрати та скорочення джерел доходів, що може призвести до зниження якості послуг для населення та скорочення видатків на розвиток громади», – пояснив Богдан Шустер.

Власне, сьогодні цими коштами мало б бути оплачено виготовлену кошторисну документацію, тендери, ряд розпочатих робіт, які сьогодні виконуються: брукування доріг, тротуарів, системи каналізування та водовідведення, котельні дитячого садка, ремонти шкільних закладів, закладів культури, тощо.

14.2019