м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

04.05.2017

Представники Винник взяли участь у міжнародній спортивній конференції в м.Дунакесі (Угорщина)

Міський голова Винник Володимир Квурт спільно зі спеціалістами міськради налагоджували міжнародне партнерство у м.Дунакес (Угорщина).

В ході міжнародної зустрічі винниківчани зустрілися з керівництвом місцевої гімназії та міським головою м.Дунакесі. Володимир Квурт ознайомив господарів конференції та міжнародних делегатів з розвитком гри в корфбол на Львівщині, який розпочався у Винниках.

З нагоди дня міста учасники спортивної асоціації Корфболу провели уже традиційний для міста флешмоб на центральній площі, участь у якому взяли й винниківські представники.

Також очільник зустрівся з керівництвом міжнародної аналітичної організації REC. Проекти якої на Україні фінансує уряд Норвегії. За інформацією учасників конференції, уже восени 2017 року прийматиметься рішення про проведення проекту і розширення міст учасників REC, куди подаватимуться й Винники.

24.2020