м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

11.06.2018

Представники с.Чишки відвідали Міжнародну виставку-ярмарок «CHINA HOMELIFE SHOW 2018» у Польщі

Про співпрацю Польсько-Українського бізнесу активісти спілкувались у Варшаві 6-8 червня 2018 року.

 

«Можливості справді великі! А саме у встановленні ефективного міжнародного співробітництва територіальних органів економічного самоврядування. Побувавши з делігацією на виставці China Homelife Польща ми мали можливість не лише ознайомитись з надзвичайно великою кількістю якісної продукції, та ознайомитись з технічними інноваціями, а й обговорювались питання співпраці країн Центральної та Східної Європи, спроби фінансування інвестицій в країні і за кордоном, економічне співробітництво», – ділиться голова ГО «Рій» Оксана Допілка.

 

Виставка China Homelife Show 2018 – це :

 

– 1000 кращих учасників, які забезпечують державний контроль якості продукції;

– Тисячі високоякісних товарів за конкурентними цінами;

– Відвідувачі з Європи.

 

 

Як розповіла п.Оксана, представники організації були вражені не лише сприятливими цінами та якісною продукцією, а й позитивною атмосферою, професіоналізмом та ввічливим ставленням торговими представниками різних фірм з Китаю:

 

«Ми мали змогу протестувати засоби косметики , харчові добавки, отримали контакти про фірму виробника, що надасть можливість вивести на новий рівень та можливості для подальшого розвитку українським, як великим виробникам, так і малому та середньому бізнесу».

 

Зазначимо, метою Виставки China Homelife Show 2018 було створення економічної платформи для підприємців, зацікавлених у співпраці з іноземними сусідами, пошуку нових ідей і концепцій, підписання перспективних договорів, консультації щодо двосторонньої співпраці.

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Березень

7.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору