м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

05.12.2019

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозиції громадськості проекту внесення змін до детального плану території в районі вулиці Кільцевої (квартал К-3) у м. Винники (зміна №1)

В проекті опрацьовано планувальне рішення використання території орієнтовною площею 15,96га. Детальний план розроблений в межах структурно-планувального елементу території населеного пункту, який має цілісний планувальний характер.

 

 

 

 

Розрахунковий термін реалізації ДПТ – 20 років (аналогічно до типового розрахункового терміну реалізації генерального плану населеного пункту), розробленого ДП ДІПМ «Містопроект» (м.Львів) у 2005 році, який у даний час перебуває в процесі коригування.

 

Детальний план за змістом складається з наступних основних розділів, а саме:

оцінка існуючої ситуації: стан навколишнього середовища, використання території, характеристика будівель (за видами, поверховістю, технічним станом), характеристика об’єктів культурної спадщини, земель історико-культурної спадщини, характеристика інженерного обладнання, характеристика транспорту, характеристика озеленення благоустрою, характеристика планувальних обмежень; розподіл території за функціональним використанням, розміщення забудови на вільних територіях та за рахунок реконструкції, структура забудови яка пропонується (поверховість, щільність); характеристика видів використання території (житлова, виробнича, рекреаційна, курортна, оздоровча, природоохоронна, тощо); пропозиції щодо встановлення режиму забудови території, передбачених для перспективної містобудівної діяльності, в тому числі для розміщення об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, охорони та збереження культурної спадщини; переважні, супутні і допустимі види використання території, містобудівні умови та обмеження (уточнення); основні принципи планувально-просторової організації території; житловий фонд та розселення; система обслуговування населення, розміщення основних об’єктів обслуговування; вулично-дорожня мережа, транспортне обслуговування, організація руху транспорту і пішоходів та велосипедних доріжок, розміщення гаражів і автостоянок; інженерне забезпечення, розміщення інженерних мереж, споруд; інженерна підготовка та інженерний захист території, використання підземного простору, цивільний захист населення; комплексний благоустрій та озеленення території; містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища; заходи щодо реалізації детального плану на етап від 3 до 7 років.

 

Замовник ДПТ: Виконавчий комітет Винниківської міської ради

 

Виконавець: Державний інститут проектування міст «Містопроект» сертифікат АА№000778

 

Підстава для розроблення: рішення Винниківської міської ради №1895 від 20.06.2019р.

 

З проектом внесення змін до детального плану території в районі вулиці Кільцевої (квартал К-3) у м. Винники (зміна №1) можна ознайомитись в приміщенні Винниківської міської ради (м. Винники, вул. Галицька, 20, каб. архітектора) з 05.12.2019р. по 05.01.2020р.

 

Відповідальний за організацію розгляду пропозиції секретар ради ВМР

 (служб. тел.296-01-54)

Пропозиції подаються в письмовій формі з 05.12.2019р. по 05.01.2020р.

 

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

6.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору