м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

27.07.2018

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозиції громадськості проекту детального плану території земельної ділянки для будівництва багатоквартирних житлових 5-поверхових та 7-поверхових будинків по вул.Лісній в м.Винники

В проекті опрацьовано територію орієнтовною площею 2,689 га (в т.ч. планувальне рішення використання та забудови території площею 1,19 га). Розрахунковий термін реалізації ДПТ – 3 роки. В проекті враховані основні рішення генплану м.Винники, розробленого ДП ДІПМ «Містопроект» (м.Львів) у 2005 році, який у даний час перебуває в процесі коригування. Детальний план за змістом складається з наступних основних розділів, а саме: оцінка існуючої ситуації. Стислий опис природних, соціально-економічних та містобудівних умов: стан навколишнього середовища, використання території, характеристика будівель, інженерне обладнання, транспорт, озеленення і благоустрій території, планувальні обмеження; проектні пропозиції: характеристика видів використання території (розподіл території за функціональним використанням), пропозиції щодо встановлення режиму забудови території (розміщення нової забудови), основні принципи планувально-просторової організації території, житловий фонд та розселення, вулично-дорожня мережа, інженерне забезпечення (водопостачання, каналізування, дощова каналізація, санітарна очистка, теплопостачання, газопостачання, електропостачання, телефонізація, радіофікація та інтернет, охорона навколишнього середовища; інженерна підготовка та інженерний захист території; інженерно-технічні заходи цивільного захисту (цивільна оборона).

 

Замовник ДПТ: виконавчий комітет Винниківської міської ради Виконавець: ТзОВ Лабораторія «Нова Модель»

 

Підстава для розроблення: рішення Винниківської міської ради №1388 від 24.05.2018р. З проектом детального плану території по вул.Лісній в м.Винники можна ознайомитись в приміщенні Винниківської міської ради (м.Винники, вул.Галицька, 20, каб. архітектора) з 27.07.2018р. по 27.08.2018р.

 

Відповідальний за організацію розгляду пропозиції секретар ради ВМР (служб. тел.229-54-31) Пропозиції подаються в письмовій формі з 27.07.2018р. по 27.08.2018р.

 

Графічний додаток

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

13.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору