м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

06.12.2019

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозиції громадськості проекту детального плану території по вул. Яворницького – Космонавтів у м. Винники

В проекті опрацьовано планувальне рішення використання території орієнтовною площею 0,0205га. Детальний план розроблений в межах структурно-планувального елементу території населеного пункту, який має цілісний планувальний характер.

Розрахунковий термін реалізації ДПТ – 15 років (аналогічно до типового розрахункового терміну реалізації генерального плану населеного пункту), розробленого ДП ДІПМ «Містопроект» (м.Львів) у 2005 році, який у даний час перебуває в процесі коригування.

Детальний план за змістом складається з наступних основних розділів, а саме:

• оцінка існуючої ситуації;
  • розподіл території за функціональним використанням;
  • переважні, супутні і допустимі види використання території, містобудівні умови та обмеження;
  • основні принципи планувально-просторової організації території;
  • вулично-дорожня мережа, транспортне обслуговування, організація руху транспорту і пішоходів;
  • інженерне забезпечення, розміщення інженерних мереж, споруд;
  • інженерна підготовка та інженерний захист території, використання підземного простору;
  • комплексний благоустрій та озеленення території;
  • містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища;
  • заходи щодо реалізації детального плану на етап від 3 до 7 років.

Замовник ДПТ: Виконавчий комітет Винниківської міської ради

Виконавець: ТзОВ «Центр планування території» сертифікат АА№001692

Підстава для розроблення: рішення Винниківської міської ради №2154 від 14.11.2019р.

З проектом детального плану території по вул. Яворницького – Космонавтів у м. Винники можна ознайомитись в приміщенні Винниківської міської ради (м. Винники, вул. Галицька, 20, каб. архітектора) з 06.12.2019р. по 06.01.2020р.

Відповідальний за організацію розгляду пропозиції секретар ради ВМР

(служб. тел.296-01-54)

Пропозиції подаються в письмовій формі з 06.12.2019р. по 06.01.2020р.

23.2020