м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

16.04.2020

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозиції громадськості проекту детального плану території по вул. Козацька у м. Винники

Площа детального плану території складає орієнтовно – 1,8647 га, площа ділянки пропонованої для зміни цільового призначення для будівництва і обслуговування об’єктів рекреаційного призначення (КВЦПЗ 07.01) – 0,0525 га.

Розрахунковий термін реалізації детального плану території – 15 років, в тому числі 1-ша – 5 років.

В проекті враховані основні рішення генплану м. Винники, розробленого ДП ДІПМ «Містопроект» (м. Львів) у 2005 році, який у даний час перебуває в процесі коригування інститутом «Містопроект».

Детальний план за змістом складається з наступних основних розділів, а саме:

• Оцінка існуючої ситуації: аналіз стану навколишнього середовища, використання території, характеристика будівель, характеристика об’єктів культурної спадщини, характеристика інженерного обладнання, характеристика транспорту, характеристика озеленення і благоустрою, планувальні обмеження;
  • Характеристика інших видів використання території;
  • Основні принципи планування та забудови терторії, формування архітектурної композиції;
  • Розподіл території за функціональним використанням, розміщення забудови на вільних територіях та за рахунок реконструкції, структура забудови;
  • Житловий фонд та розселення;
  • Система обслуговування населення, розміщення основних об’єктів;
  • Вулично-дорожна мережа та транспортне обслуговування, організація руху транспорту і пішоходів, розміщення гаражів і автостоянок;
  • Інженерне забезпечення території, розміщення магістральних інженерних мереж та споруд;
  • Інженерна підготовка та інженерний захист території, використання підземного простору;
  • Комплексний благоустрій з організацією зелених зон;
  • Містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища;
  • Першочергові заходи;
  • Пропозиції щодо встановлення режиму забудови території, передбачених для перспективної містобудівної діяльності.

Замовник ДПТ: виконавчий комітет Винниківської міської ради

Виконавець: ТзОВ «Інститут геоінформаційних систем», ГАП Шеремета М.Д., сертифікат серія АА №000736

Підстава для розроблення: рішення Винниківської міської ради №2288 від 06.02.2020р.

З проектом детального плану території по вул. Козацька у м. Винники (пояснювальною запискою та графічними матеріалами) можна ознайомитись на веб-сайті ВМР https://drive.google.com/open?id=1WLotpwiG5bsL3EMW3YygiymTTlV1Kjts або до завершення процедури проведення громадського обговорення в приміщенні Винниківської міської ради за адресою: м. Винники, вул. Галицька, 20, кабінет №23 у період з 16.04.2020р. по 16.05.2020р.

Про дату проведення слуханнь буде оголошено додатково.

Відповідальний за організацію розгляду пропозиції секретар ради ВМР
(служб. тел.229-54-31)

Пропозиції подаються в письмовій формі у період з 16.04.2020р. по 16.05.2020р.

25.2020