10.12.2018

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозиції громадськості проекту детального плану території по вул.Галицька, 62-а в м.Винники

vynnyky-gerb

В проекті опрацьовано планувальне рішення використання території площею 4,46га. Детальний план розроблений в межах структурно-планувального елементу території населеного пункту, який має цілісний планувальний характер.

Розрахунковий термін реалізації ДПТ – 15 – 20 років (аналогічно до типового розрахункового терміну реалізації генерального плану населеного пункту), розробленого ДП ДІПМ «Містопроект»  (м.Львів) у 2005 році, який у даний час перебуває в процесі коригування.

Детальний план за змістом складається з наступних основних розділів, а саме:

оцінка існуючої ситуації: стан навколишнього середовища, використання території, характеристика будівель (за видами, поверховістю, технічним станом), характеристика об’єктів культурної спадщини, земель історико-культурної спадщини, характеристика інженерного обладнання, характеристика транспорту, характеристика озеленення і благоустрою, характеристика планувальних обмежень; розподіл території за функціональним використанням, розміщ-ення забудови на вільних територіях та за рахунок реконструкції, -структура забудови яка пропонується (поверховість, щільність); характеристика видів використання території (житлова, виробнича, рекреаційна, курортна, оздоровча, природоохоронна, тощо); пропозиції щодо встановлення режиму забудови території, передбачених для перспективної містобудівної діяльності, в тому числі для розміщення об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, охорони та збереження культурної спадщини; переважні, супутні і допустимі види використання території, містобудівні умови та обмеження (уточнення); основні принципи планувально-просторової організації території; житловий фонд та розселення; система обслуговування населення, розміщення основних об’єктів обслуговування; вулично-дорожня мережа, транспортне обслуговування, організація руху транспорту і пішоходів та велосипедних доріжок, розміщення гаражів і автостоянок; інженерне забезпечення, розміщення інженерних мереж, споруд; інженерна підготовка та інженерний захист території, використання підземного простору, цивільний захист населення; комплексний благоустрій та озеленення території; містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища; заходи щодо реалізації детального плану на етап від 3 до 7 років.

Замовник ДПТ: Виконавчий комітет Винниківської міської ради

Виконавець: ФОП – Ю.М.Столяров, кваліфікаційний сертифікат АА№000778

Підстава для розроблення: рішення Винниківської міської ради №1320 від 26.04.2018р.

З проектом детального плану території по вул. Галицька, 62-а у м. Винники можна ознайомитись в приміщенні Винниківської міської ради (м. Винники, вул. Галицька, 20, каб. архітектора) з 10.12.2018р. по 10.01.2019р.

Відповідальний за організацію розгляду пропозиції секретар ради ВМР

(служб. тел.296-01-54)

Пропозиції подаються в письмовій формі з 10.12.2018р. по 10.01.2019р.

Липень

21.2019