м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

15.08.2020

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозиції громадськості проекту детального плану території по вул. Б.Хмельницького у м. Винники та звіту про стратегічну екологічну оцінку

В проекті опрацьовано планувальне рішення використання та благоустрою території площею – 52,4200 га.

Розрахунковий термін реалізації детального плану території – 15 років, в тому числі 1-ший етап реалізації – від 3 до 7 років.

В проекті враховані основні рішення генплану м. Винники, розробленого ДП ДІПМ «Містопроект» (м. Львів) у 2005 році, який у даний час перебуває в процесі коригування інститутом «Містопроект».

Детальний план за змістом складається з наступних основних розділів, а саме:

• Оцінка існуючої ситуації;
  • Розподіл території за функціональним використанням;
  • Переважні, супутні і допустимі види використання території, містобудівні умови та обмеження;
  • Основні принципи планувально-просторової організації території;
  • Вулично-дорожня мережа, транспортне обслуговування, організація    руху транспорту і пішоходів;
  • Інженерне забезпечення, розміщення інженерних мереж, споруд;
  • Інженерна підготовка та інженерний захист території, використання підземного простору;
  • Комплексний благоустрій та озеленення території;
  • Містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища;
  • Заходи щодо реалізації детального плану на етап від 3 до 7 років;
  • Перелік вихідних  даних;
  • Інженерно-технічні заходи цивільного захисту.

Замовник ДПТ: виконавчий комітет Винниківської міської ради

Виконавець: ТзОВ “Студія5ф”, ГАП А.Ігнатюк, сертифікат серія АА № 002411

Підстава для розроблення: рішення Винниківської міської ради №2423 від 04.06.2020р.

З проектом детального плану території по вул. Б.Хмельницького у м. Винники та звітом про стратегічну екологічну оцінку (пояснювальною запискою та графічними матеріалами) можна ознайомитись на веб-сайті ВМР https://drive.google.com/open?id=1y-ZHihJPZZ6-fTGO9MyoSTNAZzQNt1wR або до завершення процедури проведення громадського обговорення в приміщенні Винниківської міської ради за адресою: м. Винники, вул. Галицька, 20, кабінет №23 у період з 15.08.2020р. по 15.09.2020р.

Про дату проведення слуханнь буде оголошено додатково.

Відповідальний за організацію розгляду пропозиції секретар ради ВМР
(служб. тел.229-54-31)

Пропозиції подаються в письмовій формі у період з 15.08.2020р. по 15.09.2020р.

Протокол громадських слухань

29.2020