м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

06.02.2018

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозиції громадськості проекту детального плану території по вул.Б.Хмельницького «Для будівництва та обслуговування дитячо-юнацького спортивного табору з реабілітаційним санаторієм та об’єктами спортивної інфраструктури навколо Винниківського озера в м.Винники

     В проекті опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території орієнтовною площею 77 га. Розрахунковий термін реалізації ДПТ – 5 років. В проекті враховані основні рішення генплану м.Винники, розробленого ДП ДІПМ «Містопроект»  (м.Львів) у 2005 році, який у даний час перебуває в процесі коригування.

 

 

Детальний план за змістом складається з наступних основних розділів, а саме:

 

оцінка існуючої ситуації: стан навколишнього середовища, використання території, характеристика будівель, характеристика об‘єктів культурної спадщини, характеристика інженерного обладнання, характеристика транспорту, характеристика озеленення і благоустрою, характеристика планувальних обмежень; основні принципи планування та забудови території, формування архітектурної композиції; розподіл території за функціональним використанням, розміщення забудови на вільних територіях та за рахунок реконструкції, структура забудови, характеристика інших видів використання території, вулична мережа та транспортне обслуговування, організація руху транспорту і пішоходів, розміщення гаражів і автостоянок;інженерна підготовка та інженерний захист території, використання підземного простору, комплексний благоустрій з організацією зелених зон, містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища. Заходи цивільної оборони; першочергові заходи; пропозиції щодо встановлення режиму використання територій, передбачених для перспективної  містобудівної діяльності; основні техніко-економічні показники ДПТ.

 

 

 

Замовник ДПТ: виконавчий комітет Винниківської міської ради

 

Виконавець: ТзОВ ’’Студія 5Ф’’

 

Підстава для розроблення: рішення Винниківської міської ради №1096 від 02.11.2017р.

 

З проектом детального плану території по вул.Б.Хмельницького в м.Винники можна ознайомитись в приміщенні Винниківської міської ради (м. Винники, вул. Галицька, 20, каб. архітектора) з 06.02.2018р. по 06.03.2018р.

 

Відповідальний за організацію розгляду пропозиції секретар ради ВМР

 (служб. тел.229-54-31)

 

Пропозиції подаються в письмовій формі з 06.02.2018р. по 06.03.2018р.

 

 

 

 

Протокол громадських слухань ( розгляд детального плану території по вул.Б.Хмельницького у м.Винники ) від 15 березня 2018 року

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

8.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору