м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

16.08.2017

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозиції громадськості проекту детального плану території для зміни цільового призначення під будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Загороддя, 13а в м.Винники

В проекті опрацьовано планувальне рішення використання та благоустрою території площею 0,0400 га. Детальний план розроблений в межах структурно-планувального елементу території населеного пункту, який має цілісний планувальний характер. Розрахунковий термін реалізації ДПТ – 15 років, в тому числі 1-ий етап реалізації – від 3 до 7 років. В проекті враховані основні рішення генплану м. Винники, розробленого ДП ДІПМ «Містопроект» (м.Львів) у 2005 році, який у даний час перебуває в процесі коригування.

Детальний план за змістом складається з наступних основних розділів, а саме:
оцінка існуючої ситуації: стан навколишнього середовища, використання території, характеристика будівель (по видах, поверховості, матеріалу стін, ступеню зносу), характеристика об’єктів культурної спадщини, земель історико-культурної спадщини, характеристика інженерного обладнання, характеристика транспорту, характеристика озеленення та благоустрою, планувальні обмеження; розподіл території за функціональним використанням, розміщення забудови на вільних територіях та за рахунок реконструкції, структура забудови яка пропонується (поверховість, щільність); характеристика видів використання території (житлова, виробнича, відпочинкова, курортна, оздоровча, природоохоронна тощо; пропозиції щодо встановлення режиму забудови території, передбачених для перспективної містобудівної діяльності, в тому числі для розміщення об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, охорони та збереження культурної спадщини; переважні, супутні і допустимі види використання території, містобудівні умови та обмеження (уточнення); житловий фонд та розселення; основні принципи будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд; вулично-дорожня мережа, транспортне обслуговування, організація руху транспорту і пішоходів та велосипедних доріжок, розміщення гаражів і автостоянок; інженерне забезпечення, розміщення інженерних мереж, споруд; інженерна підготовка та інженерний захист території, використання підземного простору, цивільний захист населення; комплексний благоустрій та озеленення території; містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища; заходи щодо реалізації детального плану на етап від 3 до 7 років.

Замовник ДПТ: виконавчий комітет Винниківської міської ради

Виконавець: ФОП Головецький Н.Я., ГАП Шеремета М.Д., сертифікат серія АА №000736

Підстава для розроблення: рішення Винниківської міської ради №947 від 08.06.2017р.

З проектом детального плану території по вул. Загороддя, 13а в м. Винники можна ознайомитись в приміщенні Винниківської міської ради (м. Винники, вул. Галицька, 20, каб. архітектора) з 16.08.2017р. по 16.09.2017р.

Відповідальний за організацію розгляду пропозиції секретар ради ВМР
(служб. тел.296-01-54)

Пропозиції подаються в письмовій формі з 16.08.2017р. по 16.09.2017р.

• Графічний додаток

Протокол громадських слухань затвердження детального плану території по вул. Загороддя, 13а

Квітень

12.2021