м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

02.11.2020

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозиції громадськості проекту детального плану території для індивідуального гаражного будівництва по вул. Галицька, 53 у м. Винники

В проекті опрацьовано планувальне рішення використання та благоустрою території площею – 0,0058 га.

Розрахунковий термін реалізації детального плану території – 15 років, в тому числі 1-ший етап реалізації – від 3 до 7 років.

В проекті враховані основні рішення генплану м. Винники, розробленого ДП ДІПМ «Містопроект» (м. Львів) у 2005 році, який у даний час перебуває в процесі коригування інститутом «Містопроект».

Детальний план за змістом складається з наступних основних розділів, а саме:

• Оцінка існуючої ситуації: аналіз стану навколишнього середовища, використання території, характеристика будівель, характеристика об’єктів культурної спадщини, характеристика інженерного обладнання, характеристика транспорту, характеристика озеленення і благоустрою, планувальні обмеження;
  • Характеристика інших видів використання території;
  • Основні принципи планування та забудови терторії, формування архітектурної композиції;
  • Розподіл території за функціональним використанням, розміщення забудови на вільних територіях та за рахунок реконструкції, структура забудови;
  • Житловий фонд та розселення;
  • Система обслуговування населення, розміщення основних об’єктів;
  • Вулично-дорожна мережа та транспортне обслуговування, організація руху транспорту і пішоходів, розміщення гаражів і автостоянок;
  • Інженерне забезпечення території, розміщення магістральних інженерних мереж та споруд;
  • Інженерна підготовка та інженерний захист території, використання підземного простору;
  • Комплексний благоустрій з організацією зелених зон;
  • Містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища;
  • Першочергові заходи;
  • Пропозиції щодо встановлення режиму забудови території, передбачених для перспективної містобудівної діяльності.

Замовник ДПТ: виконавчий комітет Винниківської міської ради

Виконавець: ФОП Головецький Н.Я., ГАП Жура С.О., сертифікат серія АА №001682

Підстава для розроблення: рішення Винниківської міської ради №2775 від 03.09.2020р.

З проектом детального плану території для індивідуального гаражного будівництва по вул. Галицька, 53 у м. Винники (пояснювальною запискою та графічними матеріалами) можна ознайомитись на веб-сайті ВМР https://drive.google.com/open?id=1y-ZHihJPZZ6-fTGO9MyoSTNAZzQNt1 або до завершення процедури проведення громадського обговорення в приміщенні Винниківської міської ради за адресою: м. Винники, вул. Галицька, 20, кабінет №23 у період з 02.11.2020р. по 02.12.2020р.

Про дату проведення слуханнь буде оголошено додатково.

Відповідальний за організацію розгляду пропозиції секретар ради ВМР
(служб. тел.229-54-31)

Пропозиції подаються в письмовій формі у період з 02.11.2020р. по 02.12.2020р.

28.2020