м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

28.03.2019

Порядок денний засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради 29.03.2019р.

Шановні мешканці! Пропонуємо до вашої уваги перелік питань, які виносяться на позачергове засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради на 29.03.2019р.

1.Про видалення зелених насаджень на території м. Винники
2.Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам м. Винники
3.Про затвердження  розрахунку розміру пайової при здійсненні реконструкції  нежитлового приміщення в багатоквартирному житловому будинку під магазин непродовольчих товарів вул. Винна Гора, 10   м. Винники
4.Про надання дозволу на розміщення  літнього майданчика за адресою м. Винники, вул. Галицька, 29
5.Про надання дозволу на розміщення зовнішньої за адресою м. Винники, вул. Кільцева, 10
6.Про зарахування на квартирний облік гр. Іващишин Ю.-М.Ю.
7.Про прийняття на баланс спецзасобу електросирену
8.Про скасування рішення виконавчого комітету Винниківської міської ради № 134 від 18.05.2018р.
9.Про надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки
9.1.На проектування та реконструкцію (переобладнання) гаражу під магазин продовольчих товарів на земельній ділянці по вул.Сагайдачного, земельна ділянка № 25-а                                              (к/н 4610160300:05:002:0223) у м.Винники (гр.Покровецький М.М.).
9.2.Про внесення змін в містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки на проектування та будівництво багатоквартирного житлового будинку (секція Б-1) на земельній ділянці по вул. Кільцева (к/н 4610160300:04:003:0010) у м.Винники (ТзОВ «БІК Рубікон Груп»)
10.Про затвердження титульного списку поточного ремонту фонду міської комунальної власності м.Винники на 2019 рік
 11.Про затвердження титульного списку на проведення капітального ремонту житлового фонду ОСББ та житлового будинку переданого на самостійне управління у  м.Винники, які фінансуються з міського бюджету на 2019 р.
12.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт дороги вул.Лисика у м.Винники»
13.Про затвердження кошторисної документації на «Будівництво каналізаційної мережі від вул.Крип’якевича, буд.8 до С.Бандери,4 у м.Винники (коригування)»
14.Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт водопровідної мережі від вул.Галицька,20 по вул.Замкова до вул.І.Франка,6 в м.Винники(коригування)»
15.Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт вул.Винниченка у м. Винники» Коригування.
16.Про затвердження проектно-кошторисної документації «Будівництво каналізаційного трубопроводу від «Винниківське озеро» до вул. Джерельна у м. Винники»
17. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт вул.Крушельницької у м. Винники» Коригування.
18.Різне.

14.2019