м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

26.03.2020

Порядок денний засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради 27.03.2020р.

Шановні мешканці! Пропонуємо до вашої уваги перелік питань, які виносяться на чергове засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради на 27.03.2020 р.

1.Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам м. Винники
2.Про внесення змін до бюджету м.Винники на 2020 рік
3.Про безоплатну передачу матеріальних цінностей КП РС “ Меморіал”
4.Про безоплатну передачу матеріальних цінностей МКП «Винниківське»
5.Про безоплатну передачу матеріальних цінностей ВКП «Добробут»
6.Про присвоєння поштової адреси
6.1.Про видачу будівельного паспорта забудови земельної ділянки
7.На проектування та будівництво садового будинку на земельній ділянці по              вул. Сонячна, д.к. «Сонячна долина», ділянка №9 (к/н 4610160300:07:003:0095) у м. Винники ( гр. Максимів Г.М.)
7.1.На проектування та будівництво садового будинку на земельній ділянці по              вул. Сонячна, д.к. «Сонячна долина», ділянка №9 (к/н 4610160300:07:003:0095) у м. Винники ( гр. Максимів Г.М.)
8.Про надання дозволу на збільшення віконного та дверного отворів на фасаді торгового павільйону №18 по вул. Галицька 18 у м. Винники
9.Про надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки
9.1.На проектування та реконструкцію «Історико – краєзнавчий музей» по вул. Галицька у м. Винники (ВМР)
10.Про затвердження робочого проекту на «Нове будівництво побутової каналізації по вул. Космонавтів  у м. Винники»
11.Про затвердження робочого проекту на «Нове будівництво системи водовідведення по вул. Полуботка у м. Винники»
12.Про затвердження проектної документації «Реконструкція мережі зовнішнього освітлення вулиці Кука  в м. Винники»
13.Про затвердження проектної документації «Реконструкція мережі зовнішнього освітлення вулиці Лисика в м. Винники»
14.Про затвердження проектної документації «Реконструкція мережі зовнішнього освітлення вулиці Огієнка в м. Винники»
15.Про затвердження проектної документації «Реконструкція мережі зовнішнього освітлення житлового масиву по вул. Б. Хмельницького (від опори №44 до опори №8 та бокові провулки) в м. Винники»
16.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт покрівлі даху у будинку по вул.Галицька,7 у м.Винники»
17.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт дренажної системи майданчику по вул.Стрілецька у м.Винники»
18.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт покрівлі даху в житловому будинку за адресою вул.Галицька,42 м.Винники»
19.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт покрівлі даху по вул.Галицька,24 у м.Винники»
20.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт системи водопостачання та водовідведення в житловому будинку за адресою вул.Кільцева,5 у м.Винники»
21.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт системи водопостачання та водовідведення в житловому будинку за адресою вул.Кільцева,4 у м.Винники»
22.Про затвердження проектно- кошторисної документації на Капітальний ремонт системи водовідведення по вул.Батька Сокола у м.Винники
23.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт побутової каналізації по вул.Декабристів у м.Винники»
24.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт із заміною дверей у коридорах загального користування в житловому будинку за адресою вул.Кільцева,2а у м.Винники»
25.Про затвердження уточненого титульного списку поточного ремонту житлового фонду м.Винники на 2020 рік
26.Про затвердження уточненого титульного списку на проведення капітального ремонту житлового фонду ОСББ та житлового будинку переданого на самостійне управління у  м.Винники, які фінансуються з міського бюджету на 2020 р.
27.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт ділянки вулиці Калнишевського від буд.4 до буд.33 у м.Винники»
28.Про затвердження кошторисної документації на Капітальний ремонт ділянки вулиці від вул.Сагайдачного,20 до вул.Грушевського,11 у м.Винники
29.Про затвердження проектно- кошторисної документації на «Капітальний ремонт системи водовідведення по вул.Довганика у м.Винники»
30.Про затвердження проектно- кошторисної документації на Капітальний ремонт приміщень “Народний дім” у м.Винники
31.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт із влаштування системи пожежної сигналізації у будівлі Культурного центру “Дозвілля” у м.Винники»
32.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт із влаштування блискавкозахисту у будівлі Культурного центру “Дозвілля” у м.Винники»
33.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт будівлі Культурного центру “Дозвілля” у м.Винники»
34.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт системи водовідведення з території від будинку №3 по вул.Шевченка до пішохідного переходу вул.Шевченка №2 у м.Винники»
35.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт сходів з відновленням замощення території по вул.Шевченка №3 у м.Винники
36.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт будівлі по вул.Галицька,71 у м. Винники»
37.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт будівлі по вул.Галицька,24 у м. Винники»
38.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт систем теплової, водяної, каналізаційної мережі у будинку по в.Кільцева,1 у м.Винники»
39.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт із заміною колон та влаштуванням гранітних плит, освітлення та оздоблення Каплиці Матері Божої по вул.Галицька-Шевченка у м.Винники»
40.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт з брукування доріжок дитячого майданчику по вул.Стрілецька у м.Винники»
41.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт приміщення (класів із металопластиковими перегородками та класів II поверху (4-А,4-В) СЗШ I-III cт.№29 по вул.Сухомлинського,6 у м.Винники»
42.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт фасаду будівлі СШ №47 по вул.Галицька,54 в м.Винники»
43.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт дороги по вул. Білозора у м. Винники»
44.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт покриття парку Незалежності по вул. Галицька у м. Винники»
45.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт дороги по вул.Лісна у м.Винники»
46.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт фасаду котельні Д/У №156 по вул. Горького,2а у м. Винники»
47.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт із облаштуванням гідроізоляції фундаменту у будинку по вул.Івасюка,35 у м.Винники»
48.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт фасаду будинку дитячої та юнацької творчості за адресою:вул.І.Франка,1 у м.Винники»
49.Різне.

 

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

8.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору