м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

22.07.2019

Порядок денний засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради 23.07.2019р.

Шановні мешканці! Пропонуємо до вашої уваги перелік питань, які виносяться на позачергове засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради на 23.07.2019р.

1.Про безоплатну передачу матеріальних цінностей ВКП «Добробут»
2.Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам м. Винники
3.Про затвердження проектно-кошторисної документації на Капітальний ремонт із заміною залізобетонних лотків збору води по вул.І.Франка з №53 по №79 у м.Винники
4.Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт системи водовідведення по вул. Батька Сокола у м.Винники»