м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

16.10.2019

Порядок денний засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради 16.10.2019р.

Шановні мешканці! Пропонуємо до вашої уваги перелік питань, які виносяться на позачергове засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради на 16.10.2019р.

1.Про надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки
1.1.На проектування та будівництво дощового каналізаційного колектора по вул. Незалежності (від вул. Загороддя до вул. Соборності) у м.Винники (ВМР)
1.2.На проектування та будівництво дощового каналізаційного колектора по вул. Незалежності (від перехрестя вул. Незалежності до будинку №33) у м.Винники (ВМР)
1.3.На проектування та будівництво дощового каналізаційного колектора по вул. Незалежності (від вул. І.Франка до вул. Загороддя) у м.Винники (ВМР)