м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

14.04.2020

Порядок денний засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради 14.04.2020р.

Шановні мешканці! Пропонуємо до вашої уваги перелік питань, які виносяться на позачергове засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради на 14.04.2020 р.

1.Про видалення зелених насаджень на території м. Винники
2.Про затвердження уточненого додаткового розрахунку розміру пайової участі при здійсненні будівництва багатоквартирного житлового будинку з поєднанням житла та об’єктів соціально- культурного побуту : Львівської  обл.,м. Львів, м. Винники, вул. Сахарова, б/н. к/н 4610160300:04:004:0065
3.Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам м. Винники
4.Про тимчасове звільнення суб’єктів господарювання від справляння плати згідно договору на тимчасове користування місцями для розміщення рекламних засобів
5.Про справляння сплати за оренду комунального майна
6.Про видачу будівельного паспорта забудови земельної ділянки
6.1.На проектування та будівництво індивідуального житлового будинку на земельній ділянці по вул. Калинова (к/н 4610160300:06:001:0169) у м. Винники (гр. Глуховський А.Ю.)
6.2.На проектування та будівництво індивідуального житлового будинку на земельній ділянці по вул. Калинова (к/н 4610160300:06:001:0170) у м. Винники (гр. Глуховський А.Ю.)
7.Про внесення змін в Рішення виконавчого комітету Винниківської міської ради від 21.06.2019р. № 262
8.Про надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки
8.1.На проектування та нове будівництво каналізаційного трубопроводу від перехрестя вулиць Козацька-Забава до вул. Джерельна у м. Винники (ВМР)
8.2.На проектування та нове будівництво ливневої каналізації від вул. Хортицька до перехрестя вул. 500-річчя Січі – вул. Яворницького у м. Винники (ВМР)
8.3.На проектування та нове будівництво ливневої каналізації від перехрестя вул. 500-річчя Січі – вул. Яворницького до вул. Космонавтів у м. Винники (ВМР)
8.4.На проектування та реконструкцію приміщення початкових класів середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №29 за рахунок добудови по вул. Сухомлинського, 6 у м. Винники (ВМР)
9.Про внесення змін до бюджету м. Винники на 2020рік
10.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт покрівлі даху будинку по вул.Кільцева,5 у м.Винники»
11.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт системи водопостачання та водовідведення в житловому будинку за адресою: вул.Кільцева,4 у м.Винники»
12.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт покрівлі даху будинку по вул. Кільцева,9 у м. Винники»
13.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт будівлі Народного дому по вул.Шевченка,5 у м.Винники, Львівської області (утеплення фасаду)»
14.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт приміщень у будівлі СШ№47 по вул. Галицька,54 в м. Винники»
15.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт огорожі ЗДО ясла-садок №156  у м.Винники»
16.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт (відновлення) огорожі по вул.Галицька,11-13 у м.Винники»
17.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт ливневої каналізації по вул.Соборності у м.Винники»
18.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт нежитлового приміщення бібліотеки №34 за адресою вул. Галицька,49 у м.Винники»
19.Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт фасаду житлового будинку на вул.Звенигородська,4а у м.Винники»
20.Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт внутрішніх комунікацій та опорядження внутрішніх приміщень будинку по вул.Звенигородська,4а у м.Винники»
21.Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт покрівлі даху у будинку по вул.Галицька,60 у м.Винники»
22.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт ділянки дороги від вул.Винна Гора,28 до Івасюка,31 у м.Винники»
23.Про затвердження проектно- кошторисної документації на «Капітальний ремонт ділянки ливневої каналізації по вул.Забава від буд.98. до буд.109 у м.Винники»
24.Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт ділянки каналізаційної мережі по вул.Забава від буд.98. до буд.109 у м.Винники»
25.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт покриття дороги по вул.Влоха у м.Винники»
26.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт спортивного залу та харчоблоку в ЗОШ “Берегиня” по вул.Галицька,38 в м. Винники»
27.Про затвердження кошторисної документації на « Капітальний ремонт зовнішніх мереж вуличного освітлення по вул.Патріарха Димитрія у м.Винники»
28.Про затвердження кошторисної документації на Капітальний ремонт зовнішніх мереж вуличного освітлення у сквері по вул.Сухомлинського у м.Винники
29.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт зовнішніх мереж вуличного освітлення по вул.Стрілецька ( спортивно-дитячий майданчик) у м.Винники»
30.Про затвердження уточненого титульного списку на проведення капітального ремонту житлового фонду ОСББ та житлового будинку переданого на самостійне управління у  м.Винники, які фінансуються з міського бюджету на 2020 р.
31.Про затвердження уточненого титульного списку поточного ремонту житлового фонду м.Винники на 2020 рік
32.Про затвердження титульного списку капітального ремонту житлового фонду м.Винники на 2020 рік
33.Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт покрівлі даху у будинку по вул.Галицька, 11 у м.Винники»
34.Про затвердження кошторисної документації на «Монтаж шаф автоматики автоматичного управління котельні по вул.Теліги, 4 у м.Винники (капітальний ремонт)»