м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

14.04.2020

Порядок денний засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради 14.04.2020р.

Шановні мешканці! Пропонуємо до вашої уваги перелік питань, які виносяться на позачергове засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради на 14.04.2020 р.

1.Про видалення зелених насаджень на території м. Винники
2.Про затвердження уточненого додаткового розрахунку розміру пайової участі при здійсненні будівництва багатоквартирного житлового будинку з поєднанням житла та об’єктів соціально- культурного побуту : Львівської  обл.,м. Львів, м. Винники, вул. Сахарова, б/н. к/н 4610160300:04:004:0065
3.Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам м. Винники
4.Про тимчасове звільнення суб’єктів господарювання від справляння плати згідно договору на тимчасове користування місцями для розміщення рекламних засобів
5.Про справляння сплати за оренду комунального майна
6.Про видачу будівельного паспорта забудови земельної ділянки
6.1.На проектування та будівництво індивідуального житлового будинку на земельній ділянці по вул. Калинова (к/н 4610160300:06:001:0169) у м. Винники (гр. Глуховський А.Ю.)
6.2.На проектування та будівництво індивідуального житлового будинку на земельній ділянці по вул. Калинова (к/н 4610160300:06:001:0170) у м. Винники (гр. Глуховський А.Ю.)
7.Про внесення змін в Рішення виконавчого комітету Винниківської міської ради від 21.06.2019р. № 262
8.Про надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки
8.1.На проектування та нове будівництво каналізаційного трубопроводу від перехрестя вулиць Козацька-Забава до вул. Джерельна у м. Винники (ВМР)
8.2.На проектування та нове будівництво каналізаційного трубопроводу по вул. Долинна у м. Винники (ВМР)
8.3.На проектування та нове будівництво системи водопостачання по вул. Гонти у м. Винники (ВМР)
8.4.На проектування та реконструкцію приміщення початкових класів середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №29 за рахунок добудови по вул. Сухомлинського, 6 у м. Винники (ВМР)
9.Про внесення змін до бюджету м. Винники на 2020рік
10.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт покрівлі даху будинку по вул.Кільцева,5 у м.Винники»
11.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт системи водопостачання та водовідведення в житловому будинку за адресою: вул.Кільцева,4 у м.Винники»
12.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт покрівлі даху будинку по вул. Кільцева,9 у м. Винники»
13.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт будівлі Народного дому по вул.Шевченка,5 у м.Винники, Львівської області (утеплення фасаду)»
14.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт приміщень у будівлі СШ№47 по вул. Галицька,54 в м. Винники»
15.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт огорожі ЗДО ясла-садок №156  у м.Винники»
16.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт (відновлення) огорожі по вул.Галицька,11-13 у м.Винники»
17.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт ливневої каналізації по вул.Соборності у м.Винники»
18.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт нежитлового приміщення бібліотеки №34 за адресою вул. Галицька,49 у м.Винники»
19.Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт фасаду житлового будинку на вул.Звенигородська,4а у м.Винники»
20.Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт внутрішніх комунікацій та опорядження внутрішніх приміщень будинку по вул.Звенигородська,4а у м.Винники»
21.Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт покрівлі даху у будинку по вул.Галицька,60 у м.Винники»
22.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт ділянки дороги від вул.Винна Гора,28 до Івасюка,31 у м.Винники»
23.Про затвердження проектно- кошторисної документації на «Капітальний ремонт ділянки ливневої каналізації по вул.Забава від буд.98. до буд.109 у м.Винники»
24.Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт ділянки каналізаційної мережі по вул.Забава від буд.98. до буд.109 у м.Винники»
25.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт покриття дороги по вул.Влоха у м.Винники»
26.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт спортивного залу та харчоблоку в ЗОШ “Берегиня” по вул.Галицька,38 в м. Винники»
27.Про затвердження кошторисної документації на « Капітальний ремонт зовнішніх мереж вуличного освітлення по вул.Патріарха Димитрія у м.Винники»
28.Про затвердження кошторисної документації на Капітальний ремонт зовнішніх мереж вуличного освітлення у сквері по вул.Сухомлинського у м.Винники
29.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт зовнішніх мереж вуличного освітлення по вул.Стрілецька ( спортивно-дитячий майданчик) у м.Винники»
30.Про затвердження уточненого титульного списку на проведення капітального ремонту житлового фонду ОСББ та житлового будинку переданого на самостійне управління у  м.Винники, які фінансуються з міського бюджету на 2020 р.
31.Про затвердження уточненого титульного списку поточного ремонту житлового фонду м.Винники на 2020 рік
32.Про затвердження титульного списку капітального ремонту житлового фонду м.Винники на 2020 рік
33.Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт покрівлі даху у будинку по вул.Галицька, 11 у м.Винники»
34.Про затвердження кошторисної документації на «Монтаж шаф автоматики автоматичного управління котельні по вул.Теліги, 4 у м.Винники (капітальний ремонт)»
35.Про затвердження робочого проекту на «Капітальний ремонт холодного  водопостачання від вул. Весняна  до житлового будинку по вул. Кільцева, 3 у м. Винники»
36.Про затвердження робочого проекту на «Капітальний ремонт холодного водопостачання від магістрального водопроводу d 820 мм насосної  станції Винники- насосної станції Кривчиці до вул. Весняна у м. Винники»
37.Про затвердження робочого проекту на «Нове будівництво системи водопостачання по вул. Козацька у м. Винники»
38.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт мережі водопостачання по вул. Незалежності у м. Винники»
39.Про затвердження робочого проекту на «Капітальний ремонт системи водопостачання по вул. Піддубного  у м. Винники»
40.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт мережі водовідведення від вул. Ранкова до вул. Незалежності у м. Винники»
41.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт мережі водовідведення від вул. Розливка до вул. Ранкова у м. Винники»
42.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт мережі водовідведення по вул. Соборності  у м. Винники»
43.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт мережі водовідведення від вул. Стрілецької до вул. Розливка у м. Винники»
44.Про затвердження кошторисної документації на «Будівництво дитячого майданчика за адресою вул. Івасюка,48 у м. Винники»
45.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт пішохідної доріжки від вул. Руська до стежки Шептицького у м. Винники»
46.Про затвердження робочого проекту на «Капітальний ремонт дороги по вул. Винна Гора у м. Винники»
47.Про затвердження робочого проекту на «Капітальний ремонт дороги по вул. Кармелюка у м. Винники»
48.Про затвердження робочого проекту на «Капітальний ремонт дороги по вул. Козацька у м. Винники»
49.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт дороги по вул. Крива у м. Винники»
50.Про затвердження робочого проекту на «Капітальний ремонт дороги по вул. Лєрмонтова у м. Винники»
51.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт дороги по вул. Ранкова  у м. Винники»
52.Про затвердження робочого проекту на «Капітальний ремонт  вул. Стрілецька  у м. Винники». Коригування
53.Про затвердження робочого проекту на «Капітальний ремонт дороги по вул. Хортицька у м. Винники»
54.Про затвердження робочого проекту на «Капітальний ремонт дренажної системи майданчику по вул. Стрілецька у м. Винники»
55.Про затвердження робочого проекту на «Капітальний ремонт побутової каналізації по вул. Богуна у м. Винники»
56.Про затвердження робочого проекту на «Капітальний ремонт побутової каналізації по вул. Гагаріна у м. Винники»
57.Про затвердження робочого проекту на «Капітальний ремонт побутової каналізації по вул. Загороддя у м. Винники»
58.Про затвердження робочого проекту на «Капітальний ремонт побутової каналізації по вул. Кривоноса  у м. Винники»
59.Про затвердження робочого проекту на «Капітальний ремонт побутової каналізації  від будинку №6 по вул. Лєрмонтова до будинку № 2а по вул. Кривоноса  у м. Винники»
60.Про затвердження робочого проекту на «Капітальний ремонт побутової каналізації по вул. Лєрмонтова  у м. Винники»
61.Про затвердження робочого проекту на «Капітальний ремонт побутової каналізації по вул. Піддубного у м. Винники»
62.Про затвердження робочого проекту на «Нове будівництво каналізаційного трубопроводу  від вул. Б. Хмельницького до вул. Забава  у м. Винники»
63.Про затвердження робочого проекту на «Капітальний ремонт побутової каналізації по вул. Хоружинської у м. Винники»
64.Про затвердження робочого проекту на «Капітальний ремонт каналізаційної мережі та водопроводу по вул. Коперника у м. Винники»
65.Про затвердження робочого проекту на «Капітальний ремонт ливневої  каналізації по вул. Космонавтів від буд.18  до буд.26  у м.Винники»
66.Про затвердження робочого проекту на «Капітальний ремонт ливневої  каналізації по вул. Яворницького від буд.20  до буд.43  у м. Винники»
67.Про затвердження робочого проекту на «Нове будівництво ливневої  каналізації від перехрестя вул. 500-річчя  Січі- вул. Яворницького до вул. Космонавтів у м. Винники»
68.Про затвердження робочого проекту на «Нове будівництво ливневої  каналізації від вул. Хортицька  до перехрестя вул. 500-річчя Січі-вул. Яворницького у м. Винники»
69.Про затвердження робочого проекту на «Капітальний ремонт покрівлі даху у будинку по вул. Галицька,7 у м. Винники»
70.Про затвердження робочого проекту на «Реконструкція проїзду від вул. Івасюка до вул. Федюка,7 у м. Винники»
71.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт проїзду по вул. Кривій (від буд.№7 до буд. №19) у м. Винники»
72.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт проїзду від вул. Лісна до вул. Бандери  у м. Винники»
73.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт проїзду від вул. Ранкова до вул. Соборності № 22а у м. Винники»
74.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт дороги по вул. Крива у м. Винники»
75.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт проїзду від вул. Розливка до вул. Соборності № 12а у м. Винники»
76.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт проїзду від вул. Стрілецька до вул. Соборності №6а у м. Винники»
77.Про затвердження робочого проекту на «Капітальний ремонт проїзду від вул. Галицька до вул. Хортицька у м. Винники»
78.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт вуличного освітлення від  тунельного шляхопроводу до кварталу воїнів АТО у м. Винники»
79.Про затвердження робочого проекту на «Капітальний ремонт електричних мереж ж/б ОСББ «Кільцева 10» по вул.  Кільцева,10 в м. Винники»
80.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт вуличного освітлення від вул. Стрілецької до тунельного шляхопроводу у м. Винники»
81.Різне

 

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Березень

9.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору