м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

13.09.2019

Порядок денний засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради 13.09.2019р.

Шановні мешканці! Пропонуємо до вашої уваги перелік питань, які виносяться на чергове засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради на 13.09.2019р.

1.Про надання згоди на списання інших необоротних матеріальних активів
2.Про внесення змін до бюджету м.Винники на 2019 рік
3.Про надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки
3.1.На будівництво системи водопостачання по вул.Львівська у м.Винники (ВМР)