м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

09.05.2019

Порядок денний засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради 10.05.2019р.

Шановні мешканці! Пропонуємо до вашої уваги перелік питань, які виносяться на позачергове засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради на 10.05.2019р.

1.Про створення комісії з проведення обстеження та встановлення наявності земель водного фонду на території м. Винники
2.Про перегляд калькуляцій на роботи, які здійснює ВКП «Добробут» у зв’язку із зміною окремих складових економічно обґрунтованих витрат
3.Про надання дозволу на розміщення  літнього майданчика за адресою м. Винники, вул. Галицька, 27
4.Про приватизацію квартири № 1 в буд. № 13  по вул. Ломоносова у м. Винник гр. Остапчук А.П.,Остапчук М.С., Багрій М.А., Остапчук О.А., Багрій М.М., Багрій М-А. М.
5.Про зарахування на квартирний облік гр. Весну В.М.
6.Про зарахування на квартирний облік гр. Проців І.М.
7.Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт системи водовідведення по вул.І.Франка від №53 по №79 у м.Винники»
8.Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт дороги по вул.І.Франка з №53 по №79 у м.Винники»
9.Різне

22.2019