м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

07.11.2019

Порядок денний засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради 08.11.2019р.

Шановні мешканці! Пропонуємо до вашої уваги перелік питань, які виносяться на чергове засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради на 08.11.2019р.

1.Про затвердження протоколу аукціонної комісії та інформаційного повідомлення про продаж на електронному аукціоні об’єкта малої приватизації
2.Про безоплатну передачу матеріальних цінностей ВКП  «Добробут»
3.Про безоплатну передачу матеріальних цінностей МКП «Винниківське»
4.Про безоплатну передачу матеріальних цінностей КП РС “ Меморіал”
5.Про присвоєння поштової адреси
5.1.На об’єкт нерухомого майна на земельній ділянці по вул. Галицька (к/н 4610160300:04:002:0051) у м. Винники (гр. Ващук Ю.Є.)
5.2.На об’єкт нерухомого майна на земельній ділянці по вул. В.Стуса, 2-ж (к/н 4610160300:05:001:0274) у м. Винники (гр. Онисько В.І.)
6.Про видалення зелених насаджень на території м. Винники
7.Про затвердження висновку міжвідомчої комісії , щодо технічного стану будинку №4а на вул.Звенигородська в м.Винники
8.Про внесення змін в Рішення Виконавчого комітету Винниківської міської ради № 211 від 07.06.2019 року
9.Про зарахування на квартирний облік гр.Лівач О.В.
10.Про зарахування на квартирний облік гр.Бервецький О.П.
11.Про внесення змін до бюджету м. Винники на 2019рік
12.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт зупинки громадського транспорту на перехресті вулиць Стрілецька та І.Франка у м.Винники»
13.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт території прилеглої до нежитлової будівлі по вул.Галицька,12 у м.Винники»
14.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт системи водовідведення по вул.Левицького у м.Винники»
15.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт паркану ДНЗ №156 зі сторони вул.Сухомлинського у м.Винники»
16.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт тротуару від вул.Сагайдачного до вул.Гагаріна у м.Винники»
17Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт тротуару по вул.Левицького у м.Винники»
18.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт вуличного освітлення дитячих майданчиків, що знаходиться по вул.Кільцева,2а, вул.Грушевського 5в у м.Винники»
19.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт ділянки ливневої каналізації по вул.Забава від буд.98 до буд.109 у м.Винники»
20.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт тротуару на перехресті вулиць І.Франка та Стуса у м.Винники»
21.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт входу у будівлю школи «Берегиня» вул.Галицька,38 у м.Винники»
22.Про затвердження кошторисної документації на «Будівництво бетонної основи з облицюванням гранітом(постамент пам’ятника Яну Павлу II) у м.Винники по вул.Шевченка»
23.Про затвердження уточненого титульного списку на проведення капітального ремонту житлового фонду ОСББ та житлового будинку переданого на самостійне управління у  м.Винники, які фінансуються з міського бюджету на 2019 р.
24.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт зупинки громадського транспорту  на перехресті вулиць Гагаріна та І.Франка у м.Винники»
25.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт тротуару перехрестя вулиць Стуса та Шевченка у м.Винники»
26.Про надання містобудівних умов та обмежень на будівництво каналізаційного трубопроводу від вул. Б.Хмельницького до вул. Забава у м.Винники
27.Різне.