м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

04.08.2020

Порядок денний засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради 05.08.2020р.

Шановні мешканці! Пропонуємо до вашої уваги перелік питань, які виносяться на чергове засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради на 05.08.2020 р.

1.Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам м. Винники
2.Про прийняття  на  баланс елементів благоустрою та  безоплатно  передачу їх  ВКП «Добробут»
3.Про затвердження робочого проекту на « Капітальний ремонт дороги по вул. 500-річчя Січі у м. Винники»
4.Про затвердження робочого проекту на «Капітальний ремонт  по вул. Ломоносова  в м. Винники» Коригування
5.Про затвердження робочого проекту на « Капітальний ремонт дороги по вул. Проста у м. Винники»
6.Про затвердження робочого проекту на « Нове будівництво побутової каналізації по вул. Дорошенка у м. Винники»
7.Про затвердження робочого проекту на « Нове будівництво побутової каналізації по вул. Наливайка у м. Винники»
8.Про затвердження уточненого титульного списку на проведення капітального ремонту житлового фонду ОСББ та житлового будинку переданого на самостійне управління у  м.Винники, які фінансуються з міського бюджету на 2020 р.
9.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт фасаду цокольного поверху у житловому будинку за адресою вул.Івасюка,48 у м.Винники»
10.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт з встановленням воріт і хвіртки, та плануванням території СЗШ №47 по вул.Галицькій,54 у м.Винники»
11.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт з встановленням сітчастих елементів паркану СЗШ №47 по вул.Галицькій,54 у м.Винники»
12.Про затвердження уточненого титульного списку поточного ремонту житлового фонду м.Винники на 2020 рік