м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

03.12.2020

Порядок денний засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради 04.12.2020р.

Шановні мешканці! Пропонуємо до вашої уваги перелік питань, які виносяться на чергове засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради на 04.12.2020 р.

1.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт мережі водопостачання по вул.Шашкевича у м.Винники»
2.Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Нове будівництво дощової каналізації по вул. Калиновича у м. Винники»
3.Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Реконструкція системи водопостачання та водовідведення по вул. Жуковського у м. Винники»
4.Про прийняття цінової аукціонної пропозиції за результатами електронного аукціону