м.Винники,вул.Галицька,20

т. (032) 2295431, vynnyky_vykonkom@ukr.net

04.11.2016

Порядок денний засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради 04.11.2016р.

vynnyky-gerb

Шановні мешканці! Пропонуємо до вашої уваги перелік питань, які виносяться на чергове засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради на 04.11.2016р.

 

 

 

 

1.Про встановлення пріоритету на розміщення зовнішньої реклами адресою: м. Винники  вул. Сахарова, 14 
2.Про присвоєння поштових адрес
2.1.Про закріплення окремих поштових номерів за частинами індивідуального житлового будинку  по вул.Козацька,11 у м.Винники (гр.Німець І.П., Німець В.Я.) 
2.2.Про присвоєння поштової адреси нежитловому приміщенню–стоматологічному кабінету, розташованому на земельній ділянці   по вул. Сухомлинського  у м. Винники (ТзОВ «Гал-Дім») 
3.Про видачу  будівельного паспорта забудови земельної ділянки
3.1.На проектування та будівництво нового індивідуального житлового будинку зі знесенням існуючого будинку на земельній ділянці  по вул.Б.Хмельницького,30 у м.Винники (гр.Шира М.В.) 
4.Про надання містобудівних умов та обмежень  забудови земельної ділянки
4.1. На проектування та реконструкцію господарської споруди під  індивідуальний житловий будинок  на земельній ділянці по вул.Берегова,62 у м.Винники (гр.Карпій О.Я.)
4.2.На проектування та реконструкцію індивідуального житлового будинку  на земельній ділянці по вул.Миколайчука,2 у м.Винники (гр.Мерза В.М.) 
5.Про внесення змін у містобудівні умови та обмеження  забудови земельної ділянки №МО-09-04-2015 від 28.04.2015 «На проектування та реконструкцію існуючого магазину під торговельний комплекс     на земельній ділянці  по вул.Галицька,27 у м.Винники» (ТзОВ «Все до столу») 
6.Про надання дозволу на встановлення павільйону для здійснення підприємницької діяльності на земельній ділянці по вул.Галицька,57-В у м.Винники (ФОП Ващук О.Т.) 
7.Про затвердження розрахунку розміру пайової участі (ТзОВ «ТеплоБудЕксперт»)
8.Про затвердження акту приймання-передачі зовнішньої мережі водопостачання та каналізації від житлово-будівельного кооперативу «Винники-1» при будівництві багатоповерхових житлових будинків по вул. Винна Гора  7,8 на баланс виконавчого комітету Винниківської міської ради + Додаток 1
9.Про затвердження  робочого  проекту «Будівництво каналізаційної мережі по вул. Шевченка у м. Винники»
10.Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам м. Винники
11.Різне
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Липень

17.2019


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору