м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

04.11.2016

Порядок денний засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради 04.11.2016р.

Шановні мешканці! Пропонуємо до вашої уваги перелік питань, які виносяться на чергове засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради на 04.11.2016р.

 

 

 

 

1.Про встановлення пріоритету на розміщення зовнішньої реклами адресою: м. Винники  вул. Сахарова, 14 
2.Про присвоєння поштових адрес
2.1.Про закріплення окремих поштових номерів за частинами індивідуального житлового будинку  по вул.Козацька,11 у м.Винники (гр.Німець І.П., Німець В.Я.) 
2.2.Про присвоєння поштової адреси нежитловому приміщенню–стоматологічному кабінету, розташованому на земельній ділянці   по вул. Сухомлинського  у м. Винники (ТзОВ «Гал-Дім») 
3.Про видачу  будівельного паспорта забудови земельної ділянки
3.1.На проектування та будівництво нового індивідуального житлового будинку зі знесенням існуючого будинку на земельній ділянці  по вул.Б.Хмельницького,30 у м.Винники (гр.Шира М.В.) 
4.Про надання містобудівних умов та обмежень  забудови земельної ділянки
4.1. На проектування та реконструкцію господарської споруди під  індивідуальний житловий будинок  на земельній ділянці по вул.Берегова,62 у м.Винники (гр.Карпій О.Я.)
4.2.На проектування та реконструкцію індивідуального житлового будинку  на земельній ділянці по вул.Миколайчука,2 у м.Винники (гр.Мерза В.М.) 
5.Про внесення змін у містобудівні умови та обмеження  забудови земельної ділянки №МО-09-04-2015 від 28.04.2015 «На проектування та реконструкцію існуючого магазину під торговельний комплекс     на земельній ділянці  по вул.Галицька,27 у м.Винники» (ТзОВ «Все до столу») 
6.Про надання дозволу на встановлення павільйону для здійснення підприємницької діяльності на земельній ділянці по вул.Галицька,57-В у м.Винники (ФОП Ващук О.Т.) 
7.Про затвердження розрахунку розміру пайової участі (ТзОВ «ТеплоБудЕксперт»)
8.Про затвердження акту приймання-передачі зовнішньої мережі водопостачання та каналізації від житлово-будівельного кооперативу «Винники-1» при будівництві багатоповерхових житлових будинків по вул. Винна Гора  7,8 на баланс виконавчого комітету Винниківської міської ради + Додаток 1
9.Про затвердження  робочого  проекту «Будівництво каналізаційної мережі по вул. Шевченка у м. Винники»
10.Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам м. Винники
11.Різне
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

21.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору